Forum sanepid.forumoteka.pl Strona Główna sanepid.forumoteka.pl
Opis Twojego forum

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

chodzenie w teren a ciąża

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum sanepid.forumoteka.pl Strona Główna -> Co nas boli
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
alina
Gość

PostWysłany: Pon Sty 05, 2009 4:32 pm    Temat postu: chodzenie w teren a ciąża Odpowiedz z cytatem

Witam,
Dowiedziałam się ze jestem na poczatku ciąży i razem z mężem po tylu latach starań bardzo się cieszymy ale fatalnie się czuje a muszę chodzic w teren na kontrole bo pracuje w nadzorze. Martwie sie co bedzie z dzieckiem bo to są różne zakłady a praca ta do spokojnych nie należy, niestety innym zmartwieniem jest to iż ma umowę na czas określony i kończy ona mi się w kwietniu i nie wiem czy mi przedłużą dlatego teraz boję się iść na l4.
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Nie Gru 11, 2016 5:10 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sansei
Moderator

PostWysłany: Pon Sty 05, 2009 6:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm mam przykład kilku koleżanek, że lepiej spróbować pochodzić, bo mogą nie przedłużyć.... chocz drugiej strony w kwietniu to i tak może być różnie....
A nie możesz sie dogadać z kierownikiem by chodzić do "spokojniejszych zakładów"? Znam też koleżanki które chodził niemal do samego rozwiązania i nic się nie stało. W którym wogóle jesteś miesiącu? Przy okazji gratulacje Wink Cóż myśle, że wszystko zależy jak siebędziesz czuła....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agilent
Site Admin

PostWysłany: Pon Sty 05, 2009 7:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie na poczatek gratki Smile
A co do twojej sytuacji to nie ma idealnego rozwiazania - musisz wyczuc jakie jest nastawienie przelozonych. Znam kilka podobnych sytuacji od nas z pracy i tylko w jednym przypadku po powrocie z L4 nie przedluzyli dziewczynie umowy ale to byla troche (troche nawet sporo) jej wina, bo zamiast przedstawic sytuacje to majac umowe na 3 mc. poszla sobie na zwolnienie na prawie pelne 9 mc :/

W pozostalych przypadkach nie bylo problemu z przesunieciem w jakies mniej uciazliwe warunki (z daleka od odczynnikow). Ew. po wczesniejszej rozmowie L4 ale dobrze jest wylozyc kawe na lawe, zeby sobie ludziska z dzialu jakos prace przeorganizowali. Moze jakies zastepstwo... itd.
Raczej jestem zwolennikiem jasnych sytuacji i mysle, ze to zawsze popłaca Wink
Napisz jak ci poszlo w tej sprawie.
Powodzenia

Gość

PostWysłany: Pon Sty 19, 2009 4:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przez prace mojego dzidziusia juz nie ma:(
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Nie Gru 11, 2016 5:10 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sansei
Moderator

PostWysłany: Pon Sty 19, 2009 4:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przez pracę? Co się stało?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum sanepid.forumoteka.pl Strona Główna -> Co nas boli Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Szybka odpowiedź
Użytkownik:
Wynik działania: 2+3 =

Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach