Forum sanepid.forumoteka.pl Strona Główna sanepid.forumoteka.pl
forum pracowników Państwowej Inspekcji Sanitarnej
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kto moze pracowac w senapidzie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum sanepid.forumoteka.pl Strona Główna -> Co i jak z załatwić w sanepidzie...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
magda811
User


Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 1

PostWysłany: Wto Lut 17, 2009 2:51 pm    Temat postu: Kto moze pracowac w senapidzie Odpowiedz z cytatem

Jestem studentka biotechnologii i bardzo bym chciala wiedziec czy mam mozliwosc pracy w laboratorium po ukonczeniu studiow
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zo?ka
Gość





PostWysłany: Wto Lut 17, 2009 4:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u nas pracują po biotechnologii w labo, jeśli Ci bardzo zależy - to proponuję zacząć od stażu z urzędu pracy, bo przynajmniej w mojej stacji inaczej się nie wkręcisz...
Powrót do góry
Sansei
Prawa ręka Admina


Dołączył: 27 Lis 2008
Posty: 1020

PostWysłany: Wto Lut 17, 2009 4:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Popieram przedmówczynię Wink

Ogólnie odnosząc się do całego tematu, to własciwie niemal kazdy może pracować i znajdzie działkę dla siebie, wystarczy tylko chcieć i starać się, jak zależy Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ex-sanepid
User


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 7

PostWysłany: Wto Mar 03, 2009 7:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

popieram, z własnego doświadczenia praca w sanepidzie jak najbardziej ale tylko na początek - zebrać doświadczenie, nauczyć się, a potem myk do prywaciarza, albo własna działalność, bo jak nie zostanie się kierownikiem działu/oddziału czy innej komórki organizacyjnej to szkoda życia, o pensji w sanepidach jest sporo postów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shankan
User


Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 9

PostWysłany: Sro Mar 04, 2009 7:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ex coś jest na rzeczy w Twojej wypowiedzi tylko ja się tak zastanawiam w jakiej branży były pracownik sanepidu może wykorzystać doświadczenie i umiejętności zdobyte w sanepidzie???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agilent
MegaKozak Forumowy


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 716

PostWysłany: Sro Mar 04, 2009 8:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kierownik obozów surwiwalowych Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ex-sanepid
User


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 7

PostWysłany: Sro Mar 04, 2009 6:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

he he dobre, szkoda że wcześniej nie wpadłem na pomysł z tym kierownikiem survivalu, ale dlaczego nie organizator? dlatego polecam z własnego doświadczenia szukać i szukać ofert pracy do oporu, kto szuka ten znajdzie i co z tego że trwa to czasami rok? dopóki pracodawca nie przekona się że szkolenie nowego "darmowego" pracownika jest gorszym rozwiązaniem od podwyżki dla pracownika przeszkolonego i to na dodatek z doświadczeniem pracownicy sanepidu będą mogli sobie wołać o podwyżki z takim samym skutkiem jak wycie do księżyca. Nawet w obecnej sytuacji czyli tzw. kryzysu i wszędzie głoszonych planach oszczędnościowych moim zdaniem warto zdobyć się na odwagę i poszukać czegoś innego, bo z tego co widziałem na forum, czyli doprowadzenie do sytuacji paraliżu tej szacownej instytucji poprzez strajk czy inne działania, jest niemożliwe. Moja recepta była taka - po co próbować rozbić głową ścianę? Więc szukałem, szukałem i szukałem aż znalazłem i było warto Smile[/u][/i]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sansei
Prawa ręka Admina


Dołączył: 27 Lis 2008
Posty: 1020

PostWysłany: Sro Mar 04, 2009 8:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że po uzyskaniu doświadczenia a jeszcze odpowiednich kwalifikacji, umiejętności itp to można na prawdę mieć w czym wybierać w pracy, no może jeszcze zalezy z jakiej sekcji się wywodzi Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rob
Gość





PostWysłany: Sro Mar 11, 2009 4:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kto może pracować w Sanepidzie - ten co chce po studiach na początek zarabiać 1120 zł na rękę Idea
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum sanepid.forumoteka.pl Strona Główna -> Co i jak z załatwić w sanepidzie... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Szybka odpowiedź
Użytkownik:
Wynik działania: 3+4 =


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum