Forum sanepid.forumoteka.pl Strona Główna sanepid.forumoteka.pl
Opis Twojego forum

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Praca w sanepidzie
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum sanepid.forumoteka.pl Strona Główna -> Praca
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KasiaK
User

PostWysłany: Wto Lut 24, 2009 9:02 pm    Temat postu: Praca w sanepidzie Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry.

Mam pytanie do pracowników Sanepidu.

W tym roku kończę studia na kierunku biologia. Chciałabym pracować w sanepidzie. Wiem, że w związku z tym potrzebne by były dodatkowe studia - tytuł diagonsty laboratoryjnego.

Pytanie brzmi, jakie mam szanse dostać pracę w Sanepidzie i jakie wymagania/kryteria muszę spełniać.

Dziękuję za odpowiedź.
Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sylwia

PostWysłany: Nie Gru 04, 2016 4:57 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sansei
Moderator

PostWysłany: Wto Lut 24, 2009 9:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Diagnostę można zrobić i pracujac juz w stacji, choć osoby juz z takim tytułem, wiadomo... no ale na początku to i tak będzie stażystką, moze to byc staż z urzedu pracy, albo zakładowy.
Szansę masz, zależy jeszcze jak w danej stacji wygląda zatrudnienie. Znam kilka osób po biologii pracujących w sanepidzie w róznych działach, od laboratoriów po nadzorowe. Poprostu róznie sie poukładało.....
Wszystko zależy też jak Ci bardzo zależy na tym, to jak przy każdym innym szukaniu, jak obierzesz daną firmę na celownik to trzeba ich nękać, chodzić pytać o pracę i nie zrażać sie jak powiedzą, że nic nie mają, bo za miesiąc, chocsami jeszcze o tym mogą nie wiedzieć, to może sie zmienić. Slij CV i listy, umów siez dyrekcją na rozmowę no i powodzenia, ach warto by było przedstawić też niejako otwartość na propozycję, jeśli chcesz pracowac w laboratorium, a proponują ci coś w nadzorze, to zgódź się, moźe ci sie spodoba a jakby co to zawsze bliże by prosić o przeniesienie, czy odwrotnie.

Aha i temacik przeniesiony do odpowiedniego działu Wink
A pozatym to się nie przejmuj, studia studiami a jak w każdej pracy i tak wszystkiego sie nauczysz od nowa Wink Na szczęście jest odpowiedni system szkolenia, jak to w państwówce, jest czas na wysztko no i system jakości niejako gwarantuje odpowiedni czas na szkolenie, choć szczegóły to różnie bywa hehe.
Super że młodzi jeszcze chcą do nas Wink Takze nie zrażajsie droga Kasiu, tylko atakuj Wink Jakby co to pytaj tu czy na PW Powodzenia
Powrót do góry
ex-sanepid
User

PostWysłany: Wto Mar 03, 2009 7:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

popieram, na początek praca w sanepidzie nawet jako stażysta z PUP, wraz z doświadczeniem dorabiac studia podyplomowe czy inne uprawnienia, i myk do prywaciarza albo własna działalność, gdyby więcej osób z sanepidów aktywnie szukała pracy pensja w tej instytucji nie wynosiłaby: minimum krajowe+kilka drobnych.
Powrót do góry
ab.
Gość

PostWysłany: Pon Lut 08, 2010 12:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,
mam pytanie odnośnie kwalifikacji potrzebnych przy staraniu się o pracę w sanepidzie.
Jestem absolwentką Technologii Żywności i Żywienia Człowieka, od dwóch lat pracuję na Uczelni na umowie o prace na stanowisku wykładowca a więc mam jakieś doświadczenie w badaniu żywności i wydaje mi się, że nie miałabym większego problemu z douczeniem się. Czy w takiej sytuacji mam szansę dostać normalną pracę a nie staż?
Z góry dziękuję za odpowiedz.
Powrót do góry
Aguśka
Forumowy wymiatacz

PostWysłany: Pon Lut 08, 2010 1:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli mają wolny etat to masz szanse. Ponieważ nie byłaby to Twoja pierwsza praca, zostaniesz zatrudniona na stanowisku młodszego asystenta a nie stażysty.
Powrót do góry
jag61
Forumowy wymiatacz

PostWysłany: Pon Lut 08, 2010 1:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Arrow Aguśka, no nie wiem... U nas np. , pomimo wcześniejszej pracy (dodam, że w sanepidzie) - i tak przyjęcie było na stanowisko stażysty... Ale gdzie indziej może być inaczej.........
ab.
Gość

PostWysłany: Pon Lut 08, 2010 1:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję za odpowiedz.
A czy tego rodzaju szkolenia będą mi przydatne przy staraniu się o pracę:
-AUDITOR WEWNĘTRZNY SYSTEMU ZARZĄDZANIA BEZPIECZEŃSTWEM ŻYWNOŚCI (ISO 22000)
zastanawiam się czy się na coś takiego nie zapisać.
Powrót do góry
Sansei
Moderator

PostWysłany: Pon Lut 08, 2010 4:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, możesz zostać też auditorem w stacji Wink
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Sob Maj 29, 2010 6:50 pm    Temat postu: Mam pytanie Odpowiedz z cytatem

Witam.Mam pytanie do wszystkich na tym forum.Wiec tak jakie studia i gdzie sa takie na lubelszczyznie zeby pozniej pacowac jako inspektor Sanepidu.prosze o odpowiedz
Powrót do góry
wogo
Forumowy wymiatacz

PostWysłany: Sob Maj 29, 2010 7:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aby być zatrudnionym w sanepidzie na stanowisku stażysty z perspektywą awansu na stanowisko młodszego asystenta należy mieć wyższe wykształcanie. I tyle. W "znajomej" powiatowej stacji zatrudnione są panienki które ukończyły... religioznawstwo. Z tego wnioskujemy, że żadne wykształcenie nie przeszkadza w pracy w inspekcji sanitarnej.
Powrót do góry
jag61
Forumowy wymiatacz

PostWysłany: Nie Maj 30, 2010 6:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gościu - a w jakim dziale chciałbyś pracować ?
Przeczytaj też TEN wątek..

asia
Gość

PostWysłany: Czw Cze 24, 2010 8:46 pm    Temat postu: Praca w sanepidzie Odpowiedz z cytatem

Ja jestem na drugim roku stuidiów na kierunku Towaroznawstwo. Czy z takim kierunkiem mam szanse o prace w sanepidzie?
Powrót do góry
jag61
Forumowy wymiatacz

PostWysłany: Pią Cze 25, 2010 2:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jako, że nie wiem na czym jest towaroznawstwo ( i - mówiąc szczerze - nie chce mi się sprawdzać) - zobacz link z postu nad Twoim (kliknij w kolorowy tekst)
Andrzejg
Gość

PostWysłany: Sro Wrz 08, 2010 3:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A są jakieś szanse na dostanie się na staż do sanepidu po ukończeniu technikum kształcącego w zawodzie technik analityk (analiza chemiczna)?
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Nie Gru 04, 2016 4:57 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sansei
Moderator

PostWysłany: Sro Wrz 08, 2010 7:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trudno powiedzieć, zależy w którym sanepidzie Wink
Pójdź, podpytaj, spróbuj i powodzenia Wink
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum sanepid.forumoteka.pl Strona Główna -> Praca Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do:  
Szybka odpowiedź
Użytkownik:
Wynik działania: 1+1 =

Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach