Forum sanepid.forumoteka.pl Strona Główna sanepid.forumoteka.pl
forum pracowników Państwowej Inspekcji Sanitarnej
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

RATUNKU!!!
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum sanepid.forumoteka.pl Strona Główna -> Bezpieczeństwa Żywności i Żywienia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maciej
User


Dołączył: 06 Maj 2008
Posty: 6

PostWysłany: Sro Maj 07, 2008 6:48 am    Temat postu: RATUNKU!!! Odpowiedz z cytatem

Proszę doradźcie jak rozmawiać z kobietą podczas kontroli!!!!!!
Staramy się robić wszystko jak jest napisane w księdze HACCP, ale babsko uwzięło się chyba na nas ( zreszta ma złąopinię nawet w sanepidze), zbliża się kolejna kontrola z jej obecnością , a ja już po nocach nie śpię , i chodzą mi po głowie myśli straszne. Sama rozmowa z tą kobietą powoduje flustrację i chęć uduszenia babska własnymi rękoma. Napisał bym powieśc z przbiegu ostatniej kontroli więc nie ma sensu pisania . Trafiłem nawet do psychiatry bo mam nerwy zszargane przez tę kobietę , psycholog poradziła mi wraz z prawnikiem oddanie sprawy do sądu o znęcanie się psychiczne ( BO SIE ZNĘCA ) traktuje mnie jak potęcjalnego zbrodniarza , zachowuje sie jak pan i władca, traktuje mnie jak małolata przy tablicy w szkole udowadniajac swą wyższość a ja w gastronomii juz osiwiałem przez 20 lat pracy. W dobie braku ludzi do pracy i natłoku pracy czuję się osaczony, Osoba ta wręcz prowokuje do tego aby powiedziec lub zrobic coś co by się żałowało do końca życia. DLACZEGO TAKIE OSOBY POWODUJĄ ŻE WSZYSTKICH PRACOWNIKÓW SANEPIDU CZŁOWIEK BY >>>>>>>>>>> DORADŹCIE COŚ BŁAGAM
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
TE? PRACOWNIK GASTRONOMII
Gość





PostWysłany: Sro Maj 07, 2008 6:51 am    Temat postu: PRAWDA Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z wypowiedzią Macieja , doradźcie jak rozmawiać z takimi ludźmi, to jest chore jak nas traktujecie .
Powrót do góry
kto?
Gość





PostWysłany: Sro Maj 07, 2008 7:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja bym wiedział jak z nia rozmawiać hehe ręcznie Smile
Powrót do góry
maciej
User


Dołączył: 06 Maj 2008
Posty: 6

PostWysłany: Sro Maj 07, 2008 7:12 am    Temat postu: do ktosia Odpowiedz z cytatem

Człowieku ja chę podpowiedzi a nie samosądu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agilent
MegaKozak Forumowy


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 716

PostWysłany: Sro Maj 07, 2008 7:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nagraj wszytko na dyktafon - zawsze jakis argument w reku Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kucharka
Gość





PostWysłany: Sro Maj 07, 2008 8:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w gastronomii pracuje ponad 30 lat , był u nas kiedyś przydadek jakies 10 lat temu ,też była w sanepidzie podobna baba i prawdopodbnie mężowie kucharek z jednej restauracji porozmawiali z nią w ten sposób że jeździ teraz na wózku inwalidzkim , ale wim że to niczego nie zmieni bo kolejne pokolenia pracownic sanepidu jest jeszcze gorsze , karierowiczki i łapówkary przydało by im się NIK nasłac ale kto to zrobi?? A tak w miarę podpowiedzi , weź coś na uspokojenie i przytakój , wiem że to ciężko ale na taka france to może podziała , nie dyskutuj z nią po prostu tylko tam bądź ona sama i tak zrobi co będzie chciała
Powrót do góry
masarz
Gość





PostWysłany: Sro Maj 07, 2008 8:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie co dośc często u zagladam . I wreszcie temat godny uwagi, piszą tylko pracownicy sanepidu o małych zarobkach , bałaganie u nich ( a szukaja go gdzie indziej) , sam nie wiem co ci poradzić Maciej , chciało by się wystrzelać dla przykładu albo jak napisała kucharka posadzić na wózku inwalidzkim kilka osób, ale co to da? ONE SĄ NIETYKLANE widzą co chca zobaczyć albo zgnębic i doprowadzić człowieka do nrewicy ( ja miałem nawet myśli samobujcze) , ale lubię swoja pracę i cierpię jak wszystcy co maja z ta instytucją doczynienia.
MACIEJ TRZYMAJ SIĘ JESTEM Z TOBĄ
Powrót do góry
czytelniczka
Gość





PostWysłany: Sro Maj 07, 2008 8:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam.
Są bezwzględne to prawda, mieszkam w małym mięście gdzie wszystcy się znaja , jest też tu sanepid i słynna na całą okolicę pani Józefa J. kobieta która doprowadziła do samobujstwa młodej dziewczyny fryzjerki , chodziła do niej na kontrole , myślicie że się zmieniła?? Niestety mimo oskarżeń wytykania palcami , pobicia jej dzieci w szkole , powybijanych okien w domu ( ciekawe za co postawiła taka wille) , jest nadal nietykalna . Nic jej to nie nauczyło , wręcz przeciwnie stała się bardziej wredna i niedostępna . MAM PYTANIE DO PRACOWNIC SANEPIDU , CO WY NA TO?? PEWNIE TYLKO POCZYTACIE I SIĘ Z NAS POŚMIEJECIE Sad
Powrót do góry
maciej
User


Dołączył: 06 Maj 2008
Posty: 6

PostWysłany: Sro Maj 07, 2008 10:16 am    Temat postu: Przykro mi Odpowiedz z cytatem

Strasznie mi przykro że nikt z sanepidu nic mi nie pisze , tylko propozycja dyktafonu , natomiast innym w doli i niedoli dziękuje , a czytając wasze wpisy to się włos na głowie podnosi jacy potrafia być bezwzględni:(
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
konsumentka
Gość





PostWysłany: Sro Maj 07, 2008 10:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawia mnie jedno czytając to forum to że człowiek potrzebuje pomocy błagając o nią otrzymuje tylko radę dytafonu i nic wiecej. Przepisy macie z tego co wiem niedopracowane do polskich warunków ja pracuje w irlandii tam pozamykalibyście wszystkie restauracje i sklepy ze względu na higienę, a w wielkich sklepach i marketach tez w Polsce sa pootwierane zamrażarki gdzie ludzie grzebią łapami w pierogach , rybach i jakoś nikomu to nie wadzi. Piszecie jacy to jesteście biedni że podwyzki itp. ja pracuje po 12 godzin ( dosłownie p r a c u j ę ) miesięcznie wyciagam zadowalającą mnie kwotę , wiec proponuję SANEPIDOWCY zapraszam do prawdziwej pracy.
A do Macieja TRZYMAJ SIĘ CHŁOPIE SKOP JEJ DUPSKO ALBO ODDAJ SPRAWĘ DO SĄDU , MEDIÓW NAGŁOŚNIJ TĘ SYTUACJĘ , MOŻE WRESZCIE KTOŚ ZROBI Z TAKIMI KRETYNKAMI POŻĄDEK
Powrót do góry
Ala
Gość





PostWysłany: Sro Maj 07, 2008 10:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O Boże SadSadSad cała prawda , nic dodać nic ująć
Maciej trzymaj się
Powrót do góry
Ewa
Gość





PostWysłany: Sro Maj 07, 2008 10:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pracowałam w sanepidzie , wytrzymałam pół roku, byłam za miękka, a na kontrole chodziłam z podobną osobą jak w opisie Macieja, nie wiem co Ci doradzić , ale trzymam kciuki, że będzie wyrozumiała. Ale takie jak ona to się nigdy nie zmieniają.
Powrót do góry
Urz?das
Gość





PostWysłany: Sro Maj 07, 2008 10:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pracuję w Starostwie Powiatowym , w tym samym budynku jest "jaskinia" ( tak nazywamy ten dział ) SANEPIDU i przyznam się że macie po części rację , w laboratorium są fajne laski ale te co chodzą po kontrolach to nadęte matrony, aż dziwię się z czego to wynika że takie bufony są tam przyjmowane. A co do przpisów wszędzie są idiotyczne i niekiedy mam ochotę odejśc byle jak najdalej ,a do Macieja , jak większośc jestem z Tobą i napisz jak przeszła ta kontrola , nie poddawaj się i ulegaj emocją a zwłaszcza nie palnij jakiegoś głupstwa
Powrót do góry
Agilent
MegaKozak Forumowy


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 716

PostWysłany: Sro Maj 07, 2008 11:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po pirwsze, to moze jak zauwazyliscie wiekszosc piszacych tu pracownikow sanepidu to pracownicy laboratorium, ktorzy z kontrola maja niewiele wspolnego.
Cale spoleczenstwo postrzega sanepid przez pryzmat wrednym bab z kontroli sanitarnej gastronomii, podczas gdy stanowia one ledwie kilka % wszystkich pracownikow. Na dodatek pracownikow Powiatowych Stacji Sanitrano-Epidemiologicznych.
Ja tez jako pracownik labo mam z nimi czasem do czynienia, gdy pobieraja dla nas probki do badania i wiem, ze macie prawo byc wkurzeni, bo tez zalamuje rece jak z niektorymi pogadam.
Sa pewne relikty przeszlosci, ktore moga byc upierdliwe ale przyznam szczerze trudni mi uwierzyc, zeby sie wieszac przez kontrole sanepidu :/

Sa przeciez instytucja nadzorujace inspektorow powiatowych. Odpowiadaja za to chyba nadzorowcy z wojewodzkich stacji...
Sa tez instytucje niezalezne, ktore moga sie przyjrzec takiej dzialanosci.
Czego WY jako gastronomia oczekujecie, ze nagle wszyscy pracownicy sanepidu zrzuca sie na pile spalinowa i zmasakruja te "niemiłe" panie?
Troche rozsadku w wypowiedziach prosze...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
czytelniczka
Gość





PostWysłany: Sro Maj 07, 2008 11:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adminie to ja pisałam o tym samobujstwie , niestety dziewczyna nie wytrzymała psychicznie a przykro mi niestety SANEPID TO DUŻA INSTYTUCJA a te babska z kontroli psuja wszystkim pracownikom opinię wiec jesteście stawiani pod jedną kreskę , może wy pracownicy laboratorium wpłyniecie na te kobiety aby nie powodowały tego co się na forum własnie dzieje , z ciekawości śledzę to forum .
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum sanepid.forumoteka.pl Strona Główna -> Bezpieczeństwa Żywności i Żywienia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 1 z 7
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum