Forum sanepid.forumoteka.pl Strona Główna sanepid.forumoteka.pl
Opis Twojego forum

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Podwyżki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum sanepid.forumoteka.pl Strona Główna -> Aktualności
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
podwy?ka
Gość

PostWysłany: Sro Lip 01, 2009 8:57 pm    Temat postu: Podwyżki Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś dostał już przepisowe podwyżki. W mojej stacji pomimo tabel z MZ, dyr ciągle się ociąga z podwyżkami - mają być na poziomie dla wszystkich po 2%, niezależnie czy się człowiek obija, czy pracuje Wink. I bądź tu pracusiem w PIS, ręce opadają - wszystkim po równo jak w komunie.
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Pon Gru 05, 2016 3:25 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sansei
Moderator

PostWysłany: Sro Lip 01, 2009 9:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No nie to strasznie demoralizujące, bo wiadomo co innego 2 % dla zwykłego pracownika a co innego dla kierownika itp.... a premi motywacyjnych, uznaniowych, czy poprostu dobrego słowa, choćby poklepania w ramię i powiedzenia świetnie pracujecie, czy choćby jakiegoś innego dowodu uznania nie uświadczszy, nic dziwnego, że nawet młodym szybko wygasa zapał, jak nikt go nie podtrzymuje. W końcu poco sie przepracowywać, wychodzić przed szereg, albo poprostu sumiennie wykonywać prace, a co tam odwalać aby minimum było zrobione i olewac całą resztę.... nic dziwnego, że jeszcze trochę i nas rozawlą, bo już nawet nam ręce opadają.....
No chyba, że tylko w mojej stacji nie ma żadnych dowodów uznania, a w innych sa, no albo ja nic nie wiem, bo nie jestem w "kręgu zaufania" ? :/
Wszelkie sprawy finnasowe powinny być jawne, kto ile i dlaczego Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agilent
Site Admin

PostWysłany: Czw Lip 02, 2009 6:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Te 2 % to wyrownanie "inflacyjne" wiec wszytkim po rowno ... rowno procentowo, bo oczywiscie dzieki roznicom w zarobkach robia sie kominy i z kazda taka podwyzka roznica rosnie. Slyszalem ze jakas stacja woj. ma dostac 10% - teraz to juz nic nie rozumiem.... A swoja droga 2% podwyzki inflacyjnej przy inflacji na poziomie pewnie okolo 4% to jest plucie ludziom w twarz. To samo premia kwartalna UZNANIOWA w wys. 120 zl buhahaha no to sie doczekalem uznania - az sie chce pracowac.
Forumowy wymiatacz

PostWysłany: Czw Lip 02, 2009 6:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u mnie w stacji nie funkcjonuje cos takiego jak kwartalna premia uznaniowa...

A podwyżki 2% to się wszystkim należą i u mnie w stacji to przeważnie są najniższe granice widełek...

a słyszeliście o planowanych podwyżkach dla budżetówki (nie wliczając w to nauczycieli i pracowników ZUS) na przyszły rok? 1%!!! - na pewno inflacja będzie wyższa...Aż chce się podnosić kwalifikacje i w ogóle wszystko się chce...
Powrót do góry
Sansei
Moderator

PostWysłany: Czw Lip 02, 2009 7:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi tez nic nie wiadomo o jakiejśc kwartalnej premi?! Widać jak bardzo stacja stacji nie jest równa. Już nie tylko w pewnych postępowaniach ale i w płacach :/
Powrót do góry
candy
Gość

PostWysłany: Czw Lip 02, 2009 9:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agilent,
masz racje, 2% to nie zadna podwyzka, ani nawet wyrównanie inflacyjne bo i tak jestesmy do tyłu. Tak naprawde to robia z nas idiotow takimi "podwyzkami". Druga sprawa: płaca minimalna rosnie a nasze widelki sa malo elastyczne- albo elastyczne inaczej Laughing Co za kraj Sad
aha, u nas tez nie ma kwartalnej, chyba ze jakies gorne stanowiska i nie wiemy o tym...
Powrót do góry
Aguśka
Forumowy wymiatacz

PostWysłany: Pią Lip 03, 2009 9:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie mamy kwartalnej ani płacenia w laboratoriach od zleceń
Powrót do góry
rob
Gość

PostWysłany: Pią Lip 03, 2009 2:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie w powiatowej stacji nie ma kwartalnych premii, ale jest podział łupów z zaoszczędzonej kasy tj. niewypłaconej pensji pracownikom na "chorobowym"
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Pon Gru 05, 2016 3:25 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Agilent
Site Admin

PostWysłany: Sob Lip 04, 2009 2:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To u nas tez to jest z chorych i zaciążonych na ZUSie ... dlatego mamy kolejke kto nastepny sie łamie albo rodzi zeby bylo sprawiedliwie Smile
Chcecie miec premie a wszyscy zdrowi? To popchnac koleznke/kolege na schodach... a moze sie polamie i wszyscy na tym wyjda do przodu.
Osoba poszkodowana dostaje 100% placy, bo to byl wypadek przy pracy + odszkodowanie z ubezpieczenia czyli to rekompensuje cierpienie. A reszta dostaje jego pensje do podzialu ;P

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum sanepid.forumoteka.pl Strona Główna -> Aktualności Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Szybka odpowiedź
Użytkownik:
Wynik działania: 5+2 =

Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach