Forum sanepid.forumoteka.pl Strona Główna sanepid.forumoteka.pl
Opis Twojego forum

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

związki "zawodowe" dobro czy zło?
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum sanepid.forumoteka.pl Strona Główna -> Aktualności
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kombatant
Gość

PostWysłany: Wto Paź 13, 2009 11:19 am    Temat postu: związki zawodowe Odpowiedz z cytatem

moi drodzy! a po co mieszać w to związki zawodowe! Przecież to banda, która ma w nosie sprawy pracowników, a tylko zapewnić chce sobie stołki! POPULIZM i nic więcej! popytajcie tych z lubelskiego oni tam mają "fajną" przewodniczącą! gada dużo, nic nie robi i pcha się na stołki drzwiami i oknami, jak ją wyrzuca drzwiami to przez okno włazi! Pozdrowienia
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Sro Gru 07, 2016 11:13 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
?uczarz
Gość

PostWysłany: Wto Paź 13, 2009 11:27 am    Temat postu: związki "zawodowe" dobro czy zło? Odpowiedz z cytatem

Witam, co myślicie o "naszych" związkach zawodowych? ja uważam, że to banda, która ma w nosie sprawy pracowników, a tylko zapewnić chce sobie stołki! POPULIZM, DEMAGOGIA i nic więcej! popytajcie tych z województwa ......... (i tu zagadka kto wie o jakie województwo chodzi, dla tego pochwały) Pozdrowienia
Powrót do góry
Agilent
Site Admin

PostWysłany: Wto Paź 13, 2009 11:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zgaduje, ze lublin
ale nie za bardzo wiem o co chodzi...

Pro User

PostWysłany: Wto Paź 13, 2009 11:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W kazdym wojewodztwie pewnie wyglada to tak samo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jag61
Forumowy wymiatacz

PostWysłany: Wto Paź 13, 2009 1:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem tak....
Po 13 grudnia (roku wiadomego) żałowałem, że się nie zapisałem (ot - człek młody to i głupi...)
Po czerwcu 89 (czy tam inny miesiąc - wsio rawno..) - jak popatrzyłem KTO się zapisuje do ZZ - to się ucieszyłem, że się wtedy nie zapisałem..
Podsumowując - z organizacji należałem do harcerstwa i PTTK XD - i nie żałuję... ( nawet w wojsku mnie nie zmusili do czegoś dziwnego..)

Sansei
Moderator

PostWysłany: Wto Paź 13, 2009 3:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas sporo osób siezapisało, a już po 3 miesiącach sporo wypisało Wink Cóż to można różnie odczytywać, zapewne niektórzy sie pozapisywali, bo niewiadomo czego siespodziewali, że im związki pozałatwiają... inni zapewne sie załapali do nowego towarzystwa wzajemnej adoracji... a jeszcze inni by popsioczyć na dyrekcję.... oczywiście zapewne i wszystkie 3 na raz też Wink
A wychodzi jak wychodzi... a co tam w tym Lublinie? Że dziś taki tu atak? Zwalniają was czy jak, podwyżek/premi czy czegoś nie dali? Ktoś od związków "szybciej" awansował?! :>
Powrót do góry
generał
Forumowy wymiatacz

PostWysłany: Wto Paź 13, 2009 4:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Związki jak każda organizacja w pierwszej kolejności dba o siebie. Najgorsze w tym jest to że w większości są to ludzie w wieku przedemerytalnym i oprotestowuja wszystkie zmiany zarówno te dobre jak i złe.
Pare ciekawych propozycji zmian czy reform można by było wyczytać i z tego forum.
Oczywiście każdy dziął/sekcja broni swego że ma najwięcej roboty, niejasne przepisy, trudna praca, brak sprzetu i środków etc. etc.
Jednak jak nieraz czytam sprawozdania miesięczne czy realizacje harmonogramu to widać jak na dłoni kto ile robi. Zapewne niejest to obiektywne do końca bo jak każda statystyka uogólnia i zakłamuje ale jakieś wnioski można wysnuć
Powrót do góry
jag61
Forumowy wymiatacz

PostWysłany: Wto Paź 13, 2009 6:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monsieur General - nie wspominaj mi o statystyce pliiiiiz.
Jak widzę owe 15 tabelek i zbiorczą (z "dziwnościami" ) to się zastanawiam jak to "ugryźć" (albo siebie - coby się obudzić..). Rozumiem "potrzeby statystyczne" - tylko fajnie by było gdyby miał to kto robić i jasno było powiedziane co/gdzie/jak wpisywać..(wbrew pozorom , miejscami nie jest to tak oczywiste)
Nie chcę polemizować na temat, który dział ma więcej roboty - w chwili obecnej to bez sensu - każdemu "dowalili" i to równo...
P.s.
Statystyka (bynajmniej do tej pory) czy też harmonogram nie oddają rzeczywistości (niestety..).
My już teraz jesteśmy pewni, że nie "wyrobimy" harmonogramu... i będą jaja...

Fames
Gość

PostWysłany: Sro Paź 14, 2009 8:53 am    Temat postu: zz Odpowiedz z cytatem

w lublinie to już chyba związki więcej mogą niż janusz Laughing
Powrót do góry
Sephia
Gość

PostWysłany: Czw Paź 15, 2009 12:45 pm    Temat postu: do Fames Odpowiedz z cytatem

Fames niepotrzebnie żartujesz, nie wiem o jaka organizację Tobie chodzi. My owszem jesteśmy mocne i możemy dużo, ale to dzięki konstruktywnej/merytorycznej rozmowie z Panem Januszem. Więc postaraj sie nam dorownać!
Powrót do góry
Lubella
Gość

PostWysłany: Pią Paź 16, 2009 8:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sephia nie przeceniaj swoich możliwości! Pan S. zawsze się układał od czasu gdy był kierownikiem przez zastępcę, aż po dziś dzień, więc nie ma się czym chwalić! Co do waszych związków (jeśli dobrze rozszyfrowałam) do wasza pani przewodnicząca pchała się do nas na zastępcę i chociaż jest po jednej linii politycznej z naszym szefem do jej za nic nie chciał i to jest chyba najlepsza rekomendacja dla waszej organizacji! Zgadzam się z Łuczarzem w 100 procentach w związkach zawodowych siedzą populiści, demagodzy-przywódcy, którzy tylko myślą o swoich stołkach i szeregowi członkowie stanowiący masę wypełniającą, a z ruchu związkowego lat 80-tych pozostała jedynie nazwa. Jest to bardzo przykra rzeczywistość i jeszcze jedno na zakończenie, a mianowicie dziwi mnie bardzo, że ludzie posiadający przez lata wypracowaną opinię niszczą ja w oczach współpracowników wstępując lub faworyzując członków tej organizacji.
Powrót do góry
KD
Pro User

PostWysłany: Pią Paź 16, 2009 9:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubella :thumleft:
Powrót do góry
Agilent
Site Admin

PostWysłany: Pią Paź 16, 2009 12:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ze zwiazkami to tez jest glebszy temat.
U nas wlasciwie malo kto jest w "S" a w innych tez po kilka osob. W wiekszosci dinozaury stacji. Mialem nawet plan zeby cos ruszyc ale nikt z mlodych nie chcial sie zapisac wiec nie bylo sensu.
Chyba ze zalozymy sobie nowe niezalezne zwiazki Smile

Gość

PostWysłany: Pią Paź 16, 2009 1:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no właśnie!, coś nowego stworzyć! bo to co jest to zgorzkniała stara struktura (nie wiem jak w innych częściach kraju ja mówię o ścianie wschodniej) do której należą nie spełnione gwiazdy ze starego spalonego teatru i nowy/lichy narybek karierowiczów, którym się wydaje, że przynależność do takich organizacji dodaje pewności siebie, a w rzeczywistości robi z nich giermków starej gwardii pamiętającej czasy CCCP Laughing
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Sro Gru 07, 2016 11:13 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jag61
Forumowy wymiatacz

PostWysłany: Pią Paź 16, 2009 3:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Arrow Maur - tak jest nie tylko na "ścianie wschodniej"....
.. Nowe związki.. piszecie...
Hmmm - chyba nie jestem w stanie zaufać żadnym ZZ..........

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum sanepid.forumoteka.pl Strona Główna -> Aktualności Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 1 z 10
Skocz do:  
Szybka odpowiedź
Użytkownik:
Wynik działania: 4+4 =

Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach