Forum sanepid.forumoteka.pl Strona Główna sanepid.forumoteka.pl
Opis Twojego forum

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Goscie goscie
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum sanepid.forumoteka.pl Strona Główna -> Hyde Park
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ba?ka co ma fajny biust
Gość

PostWysłany: Pią Lis 20, 2009 9:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No cóż, mnie śmieszy nowy zwyczaj zakneblowania gości na tym forum.
I to grupowe przekonanie, że dzieki temu na forum będzie bardziej merytorycznie i bardziej kulturalnie.
Wystarczy spojrzeć na wpisy z ostatnich kilku dni by zobaczyć, że ani trolli nie ubyło (teraz są już użytkownikami) ani kultury wypowiedzi nie przybyło. Za to mamy teraz równych i równiejszych. Może niech prawo glosu mają tu tylko związkowcy i Ci na kierwoniczych stanowiskach. To będzie już zupełnie jak w realu: kropka w kropkę.
No, a za guru intelektu został uznany Dionizy, który w swoich "wieściach" całkowicie ignoruje zapisy istniejące w ustawach. Sięgnijcie sobie po nową ustawę o PIS i zobaczcie jakimi tematami będziemy się nadal zajmować: i oświatą i żywnościa itd. Jeśli demontaz stacji już dawno został ustalony ze związkami, to czemu nie ma odzwierciedlenia tego w obecnej ustawie. Dopóki nie będzie nowelizacji (chociażby projektu) w konsultacjach społecznych, to newsami Dionizego można kosz sobie wyściełać.
Do niedawna był jednak zwyczaj na tym forum podawania linku do podstawy prawnej dla pojawiających się tu wiadomości. To, że troll nie potrzebuje podstawy prawnej to mnie nie dziwi, ale że reszcie wyłącza się rozum?!!! Nie widziecie, że gość Was wkręca? I to Wy, którzy zawodowo na każde działanie potrzebujecie odniesienia do przepisu, dajecie się tak łatwo zbałamucić? WSTYD !!! Chyba rzeczywiście nie najlepiej z merytorycznym przygotowaniem pracowników PIS i z ich zdolnością do krytycznego myślenia.

Dopóki Hyde Park będzie jedynym miejscem swobodnych wypowiedzi dla Gości, nie będziemy w kontakcie :shaking2:
Odmóżdżajcie się beze mnie.
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Pon Gru 05, 2016 9:35 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Agilent
Site Admin

PostWysłany: Wto Lis 24, 2009 10:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sympatyczna acz nerwowa Basiu - nie wiem dlaczego masz taki opor przed zarejestrowaniem sie.
Do niedawna uwazalem, ze mozna prowadzic kazdy dzial forum bez koniecznosci rejestracji ale jak sie okazuje zawsze pojawiaja sie barany, ktore pisza jakas dyrdymaly.
Dlatego przyblokowalem "Aktualnosci" - oczywiscie cenie sobie posty wszystkich uzytkownikow. I tych zarejestrowanych i tych nie. Wkurzaja mnie natomiast "tajniackie" posty jakis przypadkowych ludzi, ktorzy sieja tylko zament na forum.
Oczywiscie takie soby w koncu sie rejestruja (np. niejaki Dionizy) ale przynajmniej latwiej jest je zidentyfikowac, zdemaskowac i zablokowac zeby nie trolowaly.
Jak moze zauwazylas od razu zaczalem dociekac szczegolow informacji od tej osoby, bo z daleka mi to zalatywalo smrodem.
Niestety kilka osob dalo sie zlapac na podpuche. Ale to nie swiadczy o jakiejs merytorycznosci lub nie ofrumowiczow. Raczej o lekkiej naiwnosci zyciowej.

Szkoda, ze tak stawiasz sprawe swoich wypowiedzi, bo zawsze wysoko sobie cenilem Twoje posty i lubilem czytac ciete riposty.
Moze jednak odpowiesz mi merytorcznie dlaczego nie chcesz sie zarejestrowac? Przeciez w sumie niewiele dla Ciebie zmienia.

Gość

PostWysłany: Wto Lis 24, 2009 4:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedy ktoś tak ujmująco nalega nie będę strzelać fochów i oczywiście odpowiem. Odpowiem choć nie sądzę, żeby moje powody były "merytoryczne". Ale nie muszą takie być, mogą być emocjonlane, to przywielej naszej płci.
Zalogowanie się w sumie niewiele zmienia i jednocześnie zmienia bardzo wiele.
Mam opór (upór) przed zalogowaniem się ponieważ jestem trochę przekorną i niepokorną rogatą duszą :viking: (jakby to głupio niezabrzmiało), no wiesz taką upartą kozą. Mam takie arcypolskie umiłownie anarchizującej :pirat: , wolności, szlacheckiego indywidualizmu, coś pomiędzy ułańską fantazją a kozacką butą. :devil:

To forum od początku mi się spodobało właśnie dlatego, że wypowiedzieć mógł się każdy, że było tu tyle wolności, że nikt nie bronił dostepu formularzami, loginami i hasłami. Że w sanpidzie mogła powstać taka wolnościowa i pluralistyczna koncepcja. Trzeba było mieć odwagę, żeby pozwolić, jednak niezadowolonym ludziom na swobodę wypowiedzi i liczyć na to, że sami znajdą w sobie hamulce i nie uczynią z tego forum kloaki (patrz fora onetu). To było takie niesanepidowe!!! Taki powiew młodości i świeżego powietrza. Tak różne od codziennej praktyki w realu. I ludzie generalnie nie utonęli w tym morzu swobody wypowiedzi - starają sie dyskutować, argumentaować, nie ma wyzwisk. A że są żale, marudzenie i konflikty to nic, jakże by miało ich nie być na forum pracowników tak marnie opłacanych. I to, że są trolle to też nic, taka jest uroda forum, każde porządne forum ma swoje trolle. Ich obecność trzeba tolerować i nie "dokarmiać".
A tu nagle, z powodu jednego podpuszczjącego pajaca, budzi się w nas żandarm, który zaczyna pilnować, ograniczać, zaczynamy reglamentować swoją wolność w imię zachowania tzw. porządku i "wyższej" moralności. I tacy jesteśmy zadowoleni, że oto mamy bat na trolle. I piękny sen o wolności, o tej jedynej stacji sanepidu w Polsce, gdzie każdy może zabrać głos i powiedzieć co myśli, nawet jeśli nie myśli zbyt często i zbyt intensywnie.

Sam rozumiesz, że w tej sytuacji nie moge się zalogować, zwłaszcza teraz. To kwestia zasad. :>
No i jak się zaloguję będa miała stałego nicka, a teraz mogę sobie czasem zmieniać :clown:

A teraz Ty mi odpowiedz na pytanie, ale tak "merytorycznie" :rotfl: Skoro zablokowałeś swobodę wypowiedzi gościom w imię ograniczenia możliwości wypowiedzi baranom, którzy piszą dyrdymały, pomimo że cenisz sobie wypowiedzi wszystkich użytkowników, i że na wskutek wprowadzonych ograniczeń część z nich przestanie się wypowiadać, to czy warto się przy tej restrykcji upierać, tym bardziej że okazała się zupełnie nieskuteczna? (patrz nowy troll - ufol). Czy to jest aby logiczne?
Powrót do góry
Agilent
Site Admin

PostWysłany: Wto Lis 24, 2009 6:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moze i fakt... zaczynam myslec schematem admina Very Happy
Teraz rozumiem jak to bylo kiedy bylem po tej drugiej stronie barykady i to mnie banowali i wywalali z for roznorakich Smile
W sumie to moze i masz racje... zjem kolacje i nad tym pomysle. Najwyzej walne mu bana na hosta albo caly zakres IP i bedzie spokoj.

Moderator

PostWysłany: Wto Lis 24, 2009 8:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam za bardzo nie rozumiem takiego strachu przed rejestracją, przecież nie ujawnimy, żadnych danych osobowych, a i w samym wypełnianiu "rejestracji" nie trzeba wiele robić. Skoro droga i ceniona przez nas Basiu, to ci tak bardzo przeszkadza, to ja nie wiem....
Przecież jak będzie to taka wolna amerykanka, to nam się tu drugi onet zrobi, a przecież chcielibyśmy jakiś poziom forum zachować, a nie tylko pyskówki i prowokacje. Każdy jakiś regulamin powinien zaakceptować inaczej życie robi się nieznośne Wink
Oczywiście jestem za tym by było miejsce, gdzie każdy może się wypowiedzieć, zapytać i to bez logowania, ale powinny być też takie działy, gdzie Ci którzy chcą z nami pozostać na dłużej mogli się spokojniej wypowiadać, bez pyskówek, prowokacji itp, prawda?!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agilent
Site Admin

PostWysłany: Wto Lis 24, 2009 10:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rejestracja ma tez ten plus, ze mozna np. wyslac sobie priv
... moze na zachete dam jakis konkurs z nagrodami dla zarejestrowanych Razz

choc z mojej pensji sanepidowca to szalu nie bedzie Very Happy

Moderator

PostWysłany: Sro Lis 25, 2009 5:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No już sam nie wiem, chyba dziś był spory atak na forum... czy jednak wymaganie rejestracji nie stanie sie koniecznym. Nie za fajnie przychodzić na forum tylko po to by robić porządki...
Może trudno, ale dla jednej nawet ciekawie piszącej osoby co nie chce się zarejestrować, tak na przekór, czy mamy tak dac zaśmiecać forum.....
Powrót do góry
do Ba?ki
Gość

PostWysłany: Czw Lis 26, 2009 2:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szanowna Barbaro z "wypasem" Dionizy pozwolił sobie na te głupie wywody tylko i wyłącznie po to żeby ośmieszyć co niektórych użytkowników tego zacnego grona, a w szczególności "Aguskę" oraz "Agilenta", który korzystając ze swojej władzy notorycznie wycinał wpisy dotyczące związków zawodowych, banował użytkownika. Oto cytat:
Agilent napisał:
Oto przykład chorego czlowieka. Tak oczywiscie ten post powyzej to dzielo tzw. Dionizego
Nie wiem co mu zrobily związki ... moze zostal zgwalcony na jakims zjezdzie... moze obcigal zwiazkowcowi i mu nie zaplacono - nie interesuje mnie problem zyciowy tego osobnika. Ale KONIEC z tym tematem.

słów Agilenta nie usprawiedliwiają żadne wyczyny innych użytkowników forum, świadczy to o kulturze tego pana ale cóż w inspekcji to standard! Chciałem zwrócic uwagę na działaczy związkowych zamieszczając linka: http://www.newsweek.pl/artykuly/sekcje/polska/zwiazkowcy-z-kghm-zyja-w-luksusie,49169,1
Reasumując, przepraszam Ciebie oraz innych normalnych użytkowników forum, że chcąc ośmieszyć naszych działaczy wprowadziłem w błąd inne osoby. Plusem w tej całej sytuacji jest to, że "wyszło szydło z worka" jak miawał Dratewka. Pozdrawiam wszystkich nie związkowych!
Powrót do góry
Aguśka
Forumowy wymiatacz

PostWysłany: Czw Lis 26, 2009 4:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szanowny "do Baśki"

Nie pozwolę by ludzie wchodzący na forum czytali tę próbę auto wybielenia którą praktykujesz. I wyjaśnię kim jesteś.

Osobnik Wieloimienny notorycznie obrażał użytkowników forum, co rusz pod innymi nickami.
Nie wniósł nic merytorycznego, skłócał ludzi.
Podawał się wielokrotnie za związkowca, próbując wyłudzić różne informacje, w następnych postach schizofrenicznie sam sobie odpowiadał, bądź sam siebie popierał.
Temat dotyczący związkowców z KGHM wklejał w każdy możliwy temat. Po co ? Nie wiem ?
Kompletnie nie zna realiów pracy, szczególnie w stacjach powiatowych.
Od górnie zakłada, że ma do czynienia z osobą mało myślącą i wielokrotnie powtarza kłamstwa, starając się wdrożyć w życie zasadę "kłamstwo wielokrotnie powtarzane staje się prawdą".

Ostrzegam wszystkich nowych forumowiczów przed wdawaniem się w dyskusję z Osobnikiem Wieloimiennym.

chciałam zaznaczyć, że jeśli jeszcze gdzieś pojawią się Twoje powyższe wypociny, a nikt ich nie usunie, ja zawsze będę wklejała swoje słowa, by każdy wiedział kim jesteś.

Naturalnie serdecznie pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Ba?la co ma fajny biust
Gość

PostWysłany: Pią Lis 27, 2009 7:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, ale gość "do Baśki" czyli nasz troll, jak się do tego sam przyznaje, jednak przeprasza za swoje prowokacyjne wpisy.
Hej zwróciliście na to uwagę. To nie jest byle co. Mało kogo na to stać. Nie znam takiego przypadku z innych forów. Może powinniśmy się zdobyć na wielkoduszność i teraz kiedy już wszystko sie wyjaśniło, puścić to wszystko w niepamieć.

Hej Ty trollu :dwarf: mnie nie trzeba przepraszać bo ja się osobiście urażona nie czuje Twoim trolowaniem. Może byłam trochę zniechęcona do czytania forum. Ale inni chyba urażeni są. Sytuacja jest raczej bardzo napięta. Zalazłeś niektórym osobom za skórę.

Dzisiaj piątek Cool !!! Zaczyna sie weekend :dj: !!! Miłego dnia wszystkim !
Powrót do góry
Sansei
Moderator

PostWysłany: Pią Lis 27, 2009 5:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i teraz pytanie, czy powyższy post napisała faktycznie nasza nieco buntownicza Basia, czy jednak jakiś troll?! Przy ewentualnym posiadaniu swego konta nie było by takich niepewności, bo nazwa/login by była zarezerwowana Wink
Powrót do góry
do Baski co ma..
Gość

PostWysłany: Pią Lis 27, 2009 11:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

powyższy post mówi chyba wszystko, jesli chodzi o cenzurę itp, dzięki Basiu! (wyciął mi posta ze związków i swojego, który mnie obrażał) miłej soboty
Powrót do góry
Sansei
Moderator

PostWysłany: Sob Lis 28, 2009 12:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Że niby ja? Może posta i wyciąłem, jakiegoś Twojego, choć nie wiem, bo nie wiem ktoś Ty, ale na pewno nie pisałem żadnego obraźliwego.
Powrót do góry
do Ba?ki co ma...
Gość

PostWysłany: Sob Lis 28, 2009 12:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chodziło mi o Agilenta:
Agilent napisał:
Oto przykład chorego czlowieka. Tak oczywiscie ten post powyzej to dzielo tzw. Dionizego
Nie wiem co mu zrobily związki ... moze zostal zgwalcony na jakims zjezdzie... moze obcigal zwiazkowcowi i mu nie zaplacono - nie interesuje mnie problem zyciowy tego osobnika. Ale KONIEC z tym tematem.

i oczywiście usunął ten wpis, ale kilka osób zdążyło przeczytać
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Pon Gru 05, 2016 9:35 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wieloimienny
Gość

PostWysłany: Sob Lis 28, 2009 4:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="Aguśka"]Szanowny "do Baśki"

Nie pozwolę by ludzie wchodzący na forum czytali tę próbę auto wybielenia którą praktykujesz. I wyjaśnię kim jesteś.

oj Misiaczku lepiej się nie odzywaj bo ci znowu ktoś jakiś kit załaduje, twoje wysokie mniemanie o sobie jest odwzajemniane jedynie przez ciebie i w niczym nie pomoże! to lepiej buziaczek na kłódkę i oczywiście buziaczki!
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum sanepid.forumoteka.pl Strona Główna -> Hyde Park Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Szybka odpowiedź
Użytkownik:
Wynik działania: 1+4 =

Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach