Forum sanepid.forumoteka.pl Strona Główna sanepid.forumoteka.pl
Opis Twojego forum

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Teorie, opinie, wypowiedzi Dionizego, Gorillaz itp

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum sanepid.forumoteka.pl Strona Główna -> Hyde Park
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Hans
Forumowy wymiatacz

PostWysłany: Sob Lis 28, 2009 5:06 pm    Temat postu: Teorie, opinie, wypowiedzi Dionizego, Gorillaz itp Odpowiedz z cytatem

Szanowny Forumowiczu podpisujący się wieloma nickami mam prośbę abyś swoje posty pisał w tym temacie, możesz tu również prowadzić dialog sam ze sobą. Mam nadzieję, że ,,zły Admin" tutaj Ci na to pozwoli. Miłego pisania i nie zaśmiecaj innych tematów!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sylwia

PostWysłany: Czw Gru 08, 2016 5:04 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Aguśka
Forumowy wymiatacz

PostWysłany: Nie Lis 29, 2009 12:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz Dionizy vel Gorillaz vel Agóśka vel cokolwiek....
niby kogoś do czegoś chciałeś przekonać, Twoje próby (rodem z ciężkiej komuny) skłócenia ludzi ze sobą, nie powiodły się, ba ożywiłeś forum a forumowicze stali się jacyś tacy bardziej zżyci. I to bez względu czy do związków należą, czy nie. Cieszy mnie to ogromnie i za to Ci serdecznie dziękuję. Tak więc symbolicznie - stań się taką naszą maskotką hmmm forumową. A imię Dionizy to nawet pasuje najbardziej z tych wszystkich, które poznaliśmy Very Happy
Powrót do góry
Ba?ka co ma fajny biust
Gość

PostWysłany: Nie Lis 29, 2009 12:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadam sie z Twoim wnioskiem. Też mi się wydaje, że bilans wychodzi na plus. Dotychczas wymienialismy informacje, albo komentowaliśmy wypowiedzi, a ostatnio zaczęlismy także ze soba rozmawiać.

Ciekawe czy osiągnelibyśmy to bez prowokacji --> integracji. Jakoś przez kilka lat działania tego forum, życie forumowe toczyło się dość ospale i leniwie. Może to jest "wartość dodana" jego wpisów. Może mimo wszystko zapracował sobie na miejsce wśród forumowiczów? Jeśli przyczyną jego zaczepności wypowiedzi stoi frustracja, to możemy go chyba zrozumieć, kto z nas nie jest sfrustrowany. Ja też jestem, i też mi się to na tym forum kiedyś przelało, wtedy moja wypowiedź także mogła być dla kogos innego przykra.
Powrót do góry
Aguśka
Forumowy wymiatacz

PostWysłany: Nie Lis 29, 2009 5:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdemu się coś czasem przeleje :/ Znam to Wink
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum sanepid.forumoteka.pl Strona Główna -> Hyde Park Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Szybka odpowiedź
Użytkownik:
Wynik działania: 2+2 =

Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach