Forum sanepid.forumoteka.pl Strona Główna sanepid.forumoteka.pl
Opis Twojego forum

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

gdzie ten sanepid?!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum sanepid.forumoteka.pl Strona Główna -> Aktualności
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ad340
Gość

PostWysłany: Pią Maj 21, 2010 4:31 pm    Temat postu: gdzie ten sanepid?! Odpowiedz z cytatem

Witam mam taki problem u mnie na osiedlu jest salon fryzjerski... od 10 lat sanepid to tam możne był raz i to było z 9 lat temu ... ogólnie problem jest tego typu że chodzę tam na solarium 2 razy był szczur ...karaluchy wielkości kciuka ostatnio na solarium sam jednego zabiłam nikt tam nie sprząta kurz syf kiła i mogiła ogólnie sa tam 2 praktykantki nie posiadają książeczek sanepidowskich, łóżka do opalania zatkane od kurzu ..salon znajduje sie na Warszawa bielany wrzeciono to takie pawilony..
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Sro Gru 07, 2016 11:13 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Hans
Forumowy wymiatacz

PostWysłany: Pią Maj 21, 2010 7:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proszę powiadomić właściwego dla Pana miejscowości Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego (najlepiej na piśmie, wtedy muszą podjąć interwencję i Pana powiadomić o podjętych działaniach)
skoro Pan już od dawna wie że w tym punkcie z higieną mają ,,problem" to po co Pan tam jeszcze chodzi?? i daje zarobić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aguśka
Forumowy wymiatacz

PostWysłany: Pią Maj 21, 2010 8:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Biorąc pod uwagę możliwość pisania podobnych listów przez konkurencję, proszę poinformować Inspekcję Sanitarną listem podpisanym. Anonimy są z reguły wysyłane przez konkurencję, a informacje w nich zawarte nie zgodne z prawdą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ad340
Gość

PostWysłany: Sro Maj 26, 2010 3:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

koleżanka pracuje tam na recepcji czasem przyjdę jej też mówiłam że syf i że nie daj bóg ktoś jakąs grzybice będzie miał od tego brudnego solarium
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum sanepid.forumoteka.pl Strona Główna -> Aktualności Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Szybka odpowiedź
Użytkownik:
Wynik działania: 4+3 =

Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach