Forum sanepid.forumoteka.pl Strona Główna sanepid.forumoteka.pl
Opis Twojego forum

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Staż w PIS

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum sanepid.forumoteka.pl Strona Główna -> Praca
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Eland
User

PostWysłany: Pią Cze 11, 2010 2:08 pm    Temat postu: Staż w PIS Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich serdecznie. Z wielką przyjemnością natrafiłem na to zacne forum a to względu na nurtujące mnie pytania. Very Happy
Właśnie obroniłem pracę mgr na kierunku biologia specj. mikrobiologia czekam spokojnie na dyplom i zastanawiam nad swoimi dalszymi losami.
Bardzo chciałbym znaleźć zajęcie w "zawodzie" na celownik obrałem sobie właśnie sanepid, i mam pytanie jak wygląda proces aplikacji na stanowisko stażysty, niestety nie posiadam możliwości odbycia stażu przez urząd pracy w najbliższym czasie, mógłbym nawet przez wakacje pracować za darmo (wolontariat?), i jestem ciekaw czy w ogóle ktokolwiek w sanepidzie byłby zainteresowany takim absolwentem jak ja ? Z kim w sanepidzie najlepiej się kontaktować ? Z osobą zatrudnioną w dziale kadr bezpośrednio czy może starać się umówić z dyrektorem danej stacji ? Embarassed

Pozdrawiam i dziękuję z góry za porady Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sylwia

PostWysłany: Pon Gru 05, 2016 9:37 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Zośka
Forumowy wymiatacz

PostWysłany: Pią Cze 11, 2010 3:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na wakacje jak najbardziej Cię zechcą - choćby do bakteriologii, w końcu dużo osób pracujących w sezonie "wyrabia książeczki";

z kim rozmawiać? to różnie bywa - ja jak szukałam stażu, to poszłam do kadr i w sumie dobrze trafiłam, ale chyba trochę od kadrowej zależy,
w stacji, w której obecnie pracuję - to chyba lepiej by zacząć od właściwego kierownika działu, który Cię interesuje...

tylko się dobrze zastanów czy na pewno chcesz się pakować w budżetówkę - zależy w jakim mieście mieszkasz i jakie badania wykonuje stacja? czy w ogóle ma laboratorium? bo nie wszystkie mają, niektóre tylko bakteriologię, a inne pełen zakres...

szansa na pozostanie w sanepidzie bardzo niska, szczególnie w świetle projektowanych zmian w laboratorium, więc może lepiej wykorzystać tą jedyną stażową szansę na jakieś prywatne labo?
Powrót do góry
Baśka co ma fajny biust
Pro User

PostWysłany: Nie Cze 13, 2010 10:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I jeżeli jesteś mgr biologii i koniecznie chcesz w sanepidzie to raczej uderzaj do mikrobilogii żywności lub mikrobiologii wody. W mikrobiologii klinicznej przyjmują diagnostów laboratoryjnych, a więc absolwentów analityki medycznej.

Ale sanepid to naprawdę najgorszy wybór....
Powrót do góry
Sansei
Moderator

PostWysłany: Nie Cze 13, 2010 8:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Heh ponoć mgr biologi sobie wszędzie poradzą, słyszałem o przypadkach takowych w higienie pracy... to by też miało sens, bo w końcu mają tam jakoweś czynniki biologiczne, substancje biobójcze itp. Wink
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Pon Gru 05, 2016 9:37 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gość

PostWysłany: Sro Lip 07, 2010 11:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wesoło to z pracą w sanepidzie nie jest Confused , w powiatowej pis brak miejsc dla stażystów do listopada, a wojewódzkiej można się najwcześniej dowiadywać w przyszłym roku bo jest złożonych 600 podań O_o, chyba będę wykładał towar w markecie coś widzę Rolling Eyes
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum sanepid.forumoteka.pl Strona Główna -> Praca Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Szybka odpowiedź
Użytkownik:
Wynik działania: 2+1 =

Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach