Forum sanepid.forumoteka.pl Strona Główna sanepid.forumoteka.pl
Opis Twojego forum

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

ksiazeczka sanepidowska

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum sanepid.forumoteka.pl Strona Główna -> Aktualności
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zmartwiona
Gość

PostWysłany: Pią Lip 30, 2010 9:59 am    Temat postu: ksiazeczka sanepidowska Odpowiedz z cytatem

mam pytanie jestem w trakcie wyrabiania ksiazeczki sanepidowskiej bo ubiegam sie o nowa prace. zanioslam juz do sanepidu probki kalu ale pani poprosila o zrobienie oplaty tylko ze nie mialam przy sobie tylu pieniedzy 110 zl wiec zapytalam pani czy moge w poniedzialek oplacic a dzialo sie to w piatek( poniewaz do godz 11 jak mi powiedziano mam zaplacic) tylko problem polegal na tym ze nie zdazylam dojechac do domu i wrocic na czas do sanepidu poinfomowano mnie ze w poniedzialek musze robic od nowa badania bo te juz beda nie wazne. bardzo mi zalezy zeby jak najszybciej wyrobic sobie ta ksiazeczke bo moj przyszly pracodawca nie bedzie czekal nie wiadomo ile na mnie a mi nie ukrywam bardzo zalezy na tej pracy pomozcie mi czy naprawde musze robic od nowa te badania jezeli ktos jest zorientowany bardziej w tej kwestii prosze o porade na gg 4655708 Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Czw Gru 08, 2016 5:06 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sansei
Moderator

PostWysłany: Pią Lip 30, 2010 8:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Radzimy tu. Co do badań jeśli byś wzięła na weekend wymazówki i przyniosła je w poniedziałek, to przy "braku wątpliwości" wynik mógłby byc już we wtorek.... nie wiem jakie ma ustalenia Twoja stacja, ale w mojej można płacić później, tzn. przed odbiorem wyniku. Jakby co to możesz pogadać w poniedziałek z kierownikiem labo jeśli będą robić problemy. Hmm przedstawiłaś im sprawę, ze nei wyrobisz sie do jedenastej itp. A co to tam kasa za pewne działa do 14:30 minimum, kwestia pewnie była tylko posiewu, moz etrzeba było pogadać z paniami, że kasę na pewno przywieziesz tylko nieco później, mogły Twe próbki na koniec zostawić do posiewu... byś się zgłosiła jak byś już zapłaciła... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aguśka
Forumowy wymiatacz

PostWysłany: Nie Sie 01, 2010 7:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wg mnie to jest "sztuczny problem" ze strony tego labu i brak zrozumienia. nie wyobrażam sobie takiej sytuacji, to jest utrudnianie życia o którym tak wiele się mówi w kontekście sanepidu. to żaden problem zapłacić później. u nas z tym nie ma problemu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum sanepid.forumoteka.pl Strona Główna -> Aktualności Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Szybka odpowiedź
Użytkownik:
Wynik działania: 3+3 =

Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach