Forum sanepid.forumoteka.pl Strona Główna sanepid.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Głębokość grobu !!!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum sanepid.forumoteka.pl Strona Główna -> Nadzoru Zapobiegawczego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GUCIO43
User


Dołączył: 20 Lis 2010
Posty: 2

PostWysłany: Sob Lis 20, 2010 7:10 pm    Temat postu: Głębokość grobu !!! Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich bardzo serdecznie.

Czy ktoś z Państwa mógłby odpowiedzieć na nurtujące mnie pytanie.
Mianowicie. Jak głęboko musi być wykopany dół na cmentarzu: zwykły i głębinowy ???

Bardzo proszę o odpowiedź.
Serdecznie pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sylwia



Dołączył: 07 Gru 2016
Posty: 67

PostWysłany: Sro Gru 07, 2016 11:12 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mona
Forumowy wymiatacz


Dołączył: 29 Cze 2010
Posty: 105

PostWysłany: Pon Lis 22, 2010 8:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wrzucasz w Google i wyskakuje

http://www.abc.com.pl/serwis/du/2008/0284.htm

Podano tam m.in.

§ 10. 1. Groby ziemne powinny mieć następujące minimalne wymiary:
1) pojedyncze, w których składa się trumnę ze zwłokami dziecka do lat 6: długość 1,2 m, szerokość 0,6 m, głębokość 1,2 m;
2) pozostałe pojedyncze, w których składa się trumnę ze zwłokami: długość 2,0 m, szerokość 1,0 m, głębokość 1,7 m;
3) pojedyncze, w których składa się urnę: długość 0,5 m, szerokość 0,5 m, głębokość 0,7 m.
2. Groby murowane powinny mieć następujące minimalne wymiary:
1) pojedyncze, w których składa się trumnę ze zwłokami: długość 2,2 m, szerokość 0,8 m, głębokość 0,8 m;
2) pojedyncze, w których składa się urnę: długość 0,5 m, szerokość 0,5 m, głębokość 0,7 m.
3. Groby murowane wielournowe, w których składa się urny, powinny mieć wymiary nieprzekraczające wymiaru grobu murowanego pojedynczego, określonego w ust. 2 pkt 1.
4. Nad każdą trumną składaną w grobie murowanym powinno być założone sklepienie.
5. Nad ostatnim sklepieniem grobu murowanego przeznaczonego do składania trumien wykonuje się podmurówkę dla warstwy sanitarnej ziemi, jako izolację, o grubości co najmniej 0,3 m od sklepienia do poziomu ziemi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
GUCIO43
User


Dołączył: 20 Lis 2010
Posty: 2

PostWysłany: Pon Lis 22, 2010 12:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie.
Bardzo dziękuję za wyczerpującą odpowiedź. Jestem w pełni usatysfakcjonowana. Jeszcze raz serdecznie dziękuję.
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum sanepid.forumoteka.pl Strona Główna -> Nadzoru Zapobiegawczego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Szybka odpowiedź
Użytkownik:
Wynik działania: 4+1 =


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group