Forum sanepid.forumoteka.pl Strona Główna sanepid.forumoteka.pl
Opis Twojego forum

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Firma Witko

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum sanepid.forumoteka.pl Strona Główna -> Zaplecze laboratoryjne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Agilent
Site Admin

PostWysłany: Wto Sie 28, 2007 1:52 pm    Temat postu: Firma Witko Odpowiedz z cytatem

Właśnie dostałem odpowiedź firmy Witko w sprawie zanieczyszczonego acetonitrylu jaki mi sprzedali w zeszłym roku. Sprawa sie ciągnie od października zeszłego roku. Mimo obiecanek pana Witkowskiego (czy jak sie tam zwie ten oszust i kłamca) firma zrobiła wszystko, zeby nas wykiwać. Przestali odpisywać na maile, przedstawiciela nie widzieliśmy dokładnie od momentu podniesienia sprawy trefnego odczynnika a na dodatek nasze pisma spotykają się z notoryczną ignorancją. A wszystko przez Acetonitryl J.T Baker - był strasznie zanieczyszczony (prawdopodobnie zwiazki glinu - uzywane jako antyutleniacze) Na butelce jest napisane, ze byl filtrowany przez filtry 0,2 um Smile On nawet przez sitko do makaronu nie byl filtrowany.
Zabiłem sobie tym 4 czy 5 kolumn. A oni maja do mnie pretensje, ze go uzywałem a nie od razu im oddałem. A skąd ja mogłem wiedzie, ze to nie ACN tylko błoto na bazie acetonitrylu?
A jak w końcu doszedłem co sie dzieje to już były straty.
Logika firmy Witko jest na poziomie upośledzonej ameby !
Najpier sprzedali bubel a teraz obwiniają użytkownika, ze sie w pore nie zorientował jaki szajs sprzedją.
Z resztą jakość innych odczynników J.T. Bakes pozostawia również wiele do życzenia. Pomijam acetonitryl (w zamian za tamten brudny przysłali mi inny - też brudny - dopiero 3 wymiana była na dobry :/ )

Jeżeli możecie to NIE KUPUJCIE u tych oszustów!
Takich przedstawicieli jak Witko powinno się eliminować z rynku po przez całkowity bojkot ich oferty o co apeluje.

PostWysłany: Nie Gru 11, 2016 5:13 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lukasz
Semi-pro User

PostWysłany: Sro Sie 29, 2007 7:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to ladnie ostre slowa krytyki. ale z nieuczciwcami i prostakami a w dodatku ze złodziejami tak trzeba
Carloß
User

PostWysłany: Pon Sty 14, 2008 8:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No proszę, a ja myślałem, że jestem odosobniony w swoich odczuciach.
Firma nastawiona na dojenie klientów. Za dojazd serwisanta kasują jakby mieli przyjechać dwoma TIRami.

Agilent
Site Admin

PostWysłany: Pon Sty 14, 2008 2:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My juz calkowicie zerwaliśmy z nimi wspolprace. Teraz zaopatrujemy sie u Sigma Aldrich - Fluka - Supelco
albo POCH. A o Witko szkoda gadac. Po 1,5 roku szarpania sie z nimi sprawa stanęła na tym, że zamiast 10 000 odszkodowania "łaskawie" odkupili nam jedną kolumnę i to też trwało chyba ze 3 mc.

Ale nie sa odosobnieni w takim postępowaniu. Jakiś czas temu w moim chromatografie awarii uległa pompka próżniowa w degazerze ... sprawdziłem ceny w sieci na eBay do kupienia za 29 dolarów. Natomiast firma PERLAN zaoferowała nam ten element za 2900 zł !
No to ładna przebitka !!! Do tego w pakiecie wizyta serwisanta 150 zł/h + 250 zł dojazd czyli ponad 3000 zł za pompkę warta 100 zł

Gość

PostWysłany: Wto Kwi 01, 2008 12:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To dlaczego nie kupiłeś na eBay-u? To chyba najprostsze rozwiązanie.
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Nie Gru 11, 2016 5:13 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Agilent
Site Admin

PostWysłany: Sro Kwi 02, 2008 9:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a kto z eBay wystawi fakture dla sanepidu?
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum sanepid.forumoteka.pl Strona Główna -> Zaplecze laboratoryjne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Szybka odpowiedź
Użytkownik:
Wynik działania: 2+4 =

Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach