Forum sanepid.forumoteka.pl Strona Główna sanepid.forumoteka.pl
forum pracowników Państwowej Inspekcji Sanitarnej
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

książeczka sanepidowska

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum sanepid.forumoteka.pl Strona Główna -> Co i jak z załatwić w sanepidzie...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
go??1
Gość





PostWysłany: Czw Lut 10, 2011 9:49 pm    Temat postu: książeczka sanepidowska Odpowiedz z cytatem

witam mam pytanie w 2008 roku wyrobiłem sobie książeczkę sanepidowską ale nie poszedłem z nią do lekarza medycyny pracy. czy teraz muszę wyrabiać ją od nowa czy wystarczy żebym poszedł do lekarza?
Z góry dziekuję za odpowiedź. pozdrawiam.


Tak trudno poszukać na forum odpowiedniego tematu i tam zadać pytanie, tylko od razu trzeba tworzyć nowe? A może już ktoś odpowiedział na podobne?

Zajrzyj tu -> http://sanepid.mojeforum.net/viewtopic.php?t=238&postdays=0&postorder=asc&start=0

Zamykam!
Moderator
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum sanepid.forumoteka.pl Strona Główna -> Co i jak z załatwić w sanepidzie... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum