Forum sanepid.forumoteka.pl Strona Główna sanepid.forumoteka.pl
Opis Twojego forum

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

przykłady działalności związków zawodowych

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum sanepid.forumoteka.pl Strona Główna -> Aktualności
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marks Karol
Gość

PostWysłany: Sro Mar 23, 2011 9:10 am    Temat postu: przykłady działalności związków zawodowych Odpowiedz z cytatem

W budżetówce związki zawodowe traktowane są jak miejsce "ciepłych posadek". Związkowcy mają pracę i zagwarantowane etaty. Dlatego też starają się skłócić wszystkich ze wszystkimi i odwrócić uwagę od swojego nieróbstwa. Reasumując w sanepidach to karierowicze i krzykacze niech tego przykładem będzie wysoka działaczka ze "ściany wschodniej", która to nie kryje tego, że chciałaby zwolnić wszystkich powiatowych i granicznych inspektorów (bo to oni są winni naszych niskich zarobków), a gdy ogłaszają konkursy na inspektorów ..... sama staruje w konkursach - to jest obłuda, a zarazem prawdziwa twarz "działacza". Może macie jakieś podobne przykłady
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Pon Gru 05, 2016 9:35 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gość

PostWysłany: Czw Mar 24, 2011 11:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to o czym mówisz, to mi pachnie... a raczej nie pachnie : )
Powrót do góry
Sansei
Moderator

PostWysłany: Czw Mar 24, 2011 3:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo pewnie ona by to lepiej robiła - prowadziła stację itp Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aguśka
Forumowy wymiatacz

PostWysłany: Pon Mar 28, 2011 11:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już kiedyś się wypowiadałam w temacie, robię to ostatni raz, bo dla mnie nasz anonimowy krzykacz, jest kolejnym wcieleniem spamowicza sprzed parunastu miesięcy. U mnie nie ma etatu związkowca, w związkach jest cały przekrój pracowniczy, od techników po kierowników, mase dobrego związki zrobiły i nadal robią. Więc rozżalony forumowiczu, napisz gdzieś skargę na "ścianę wschodnią", naślij TVN czy coś, ale nie ględź Pan już, a szczególnie nie próbuj sam sobie odpisywać. Z poważaniem - ZADOWOLONY związkowiec
Powrót do góry
Marks Karol
Gość

PostWysłany: Pon Mar 28, 2011 11:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ech, szkoda gadać, oto modelowy działacz związkowy
Powrót do góry
Mona
Forumowy wymiatacz

PostWysłany: Pon Mar 28, 2011 2:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sam się zapisz do związków, zacznij działać i zmień to co możesz zmienić. Jak Ci się nie chce ruszyć tyłka, to dobrze będą mieli ci, którzy je ruszyli.
Powrót do góry
Mark Karol
Gość

PostWysłany: Wto Mar 29, 2011 11:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Droga Mono vel Aguśko tu nie chodzi o ruszanie tyłkiem, a o obłudę związków, ale ładnie szydło wyszło z worka, rusz tyłek i zrób coś dla siebie właśnie o to chodzi w związkach - pięknie to ujęłaś. Dziękuję. Właśnie leci w Radio PR3 dyskusja o związkach, piękna sprawa, do odsłuchania na stronie Polskiego radia Program 3 "Jestem za, a nawet przeciw" - Warto
Powrót do góry
Agilent
Site Admin

PostWysłany: Wto Mar 29, 2011 11:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widze na wiosne nasz tsary znajomy sie aktywowal.
Nie ma innych miejsc do wylewania frustracji tylko akurat musiales sie na sanepid uwziac? Pisze na jakis forach zwiazkowych, bo znow mi robisz bajzel a tego nie lubie.

PostWysłany: Pon Gru 05, 2016 9:35 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mark Karol
Gość

PostWysłany: Wto Mar 29, 2011 12:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak Agiluś lubię Was i tęsknota mnie jakoś tej zimy dopadła okropnie. Pisze o związkach bom sfrustrowany strasznie to fakt, ale prawdą jest to co wypisuje o działaczach, a jak widać Aguśki ślipne jak były tak som i ostaną musi że to tak - to nara idu nazbierać opon dla zwiazków
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum sanepid.forumoteka.pl Strona Główna -> Aktualności Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Szybka odpowiedź
Użytkownik:
Wynik działania: 5+4 =

Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach