Autor Wiadomość
monaki
PostWysłany: Sob Lip 30, 2022 6:16 pm    Temat postu:

Jak o tym myślę, to wydaje mi się, że wiele osób ma z tym problem, dlatego ogólnie zerkam sobie na coś takiego jak podpowiedzi w sieci. Można sobie ogólnie podpowiedzieć też wiele, ale nie mogę nic na to poradzić. Widzicie, jednak mam sporo problemów i mimo to próbuję ogólnie mówić o tym, co jest, a czego nie ma. Bo to jest jednak dla mnie zbyt ważne, by to odpuścić.
gazela
PostWysłany: Pią Cze 03, 2022 5:14 pm    Temat postu:

Oj ja raczej nigdy takich rzeczy nie mam w planach przechowywać ale właśnie dlatego już wiem jak świetnym rozwiązaniem są boksy magazynowe. Można o nich przeczytać na stronie https://www.pless.pl/wiadomosci/74006-boksy-magazynowe-dla-klientow-firmowych i właśnie dlatego ja zachęcam każdego do zapoznania się z tym wpisem.
miki
PostWysłany: Czw Lut 24, 2022 7:10 pm    Temat postu:

Odpowiedni urząd powinien tobie udzielić, takie odpowiedzi. Jeśli chodzi o wyposażenie np. regały, to łatwo je znajdziesz w sieci np. https://amrack.pl
awa
PostWysłany: Czw Sty 20, 2022 12:41 pm    Temat postu:

W sprawach technicznych nie jestem za bardzo w stanie Ci poradzić, ale jeśli chodzi ogólnie o biznes, to pamiętaj, że księgowa z Lublina jest Twoją gwarancją na przyszłość. Można powiedzieć, że dzięki temu będziecie mogli z pewnością patrzeć na następne działania. Jeśli w papierach jest porządek, to polowa problemu z głowy.
Justa3
PostWysłany: Nie Maj 16, 2021 7:35 am    Temat postu:

Wymagania wymaganiami, wiadomo, że o takie rzeczy trzeba zadbać, kwestii bhp się nie ominie, no ale też i są rzeczy, które trzeba załatwić dla swojej wygody, dla sprawnej pracy w magazynie. Pomyśl sobie tak o wózkach widłowych, takie maszyny będą codziennie wykorzystywane w każdym magazynie. Ja zamawiałam w firmie Gizo, można u nich też wynająć jak coś, a sprzęt mają w ofercie bardzo dobry, niezawodny.
rysiuu
PostWysłany: Sob Sie 01, 2020 7:12 am    Temat postu:

Od dwóch miesięcy jestem osobą bezrobotną. Bardzo chciałbym podjąć się jakieś pracy, najlepiej fizycznej. Wiem, że w pracy siedzącej mógłbym nie wytrzymać. Dlatego szukam w takiej, w której siedzi się tylko w czasie przerwy. Interesuje mnie noszenie mebli, albo wszelkiego rodzaju przeładunek http://ejko.com.pl/. Praca w dużej firmie nie jest mi straszna, bo w takiej pracowałem i jestem z tego bardzo zadowolony.
jaroslaw
PostWysłany: Pią Sie 09, 2019 12:58 pm    Temat postu: mały magazyn mrożone - jakie wymagania

Witam,

Planuje otworzyć własny biznes, małą dystrybucję mrożonych ryb oraz owoców morza (wymagana temperatura przechowywania -18'C, towar pakowany w szczelnie zamknięte foliowe worki, oraz kartony zbiorze). Na większość towaru planuje wynająć miejsce na niezależnej chłodni składowej posiadającej wszystkie pozwolenia itp do przetrzymywania takiego towaru. Potrzebowałbym jednak małego "magazynku" na najbardziej potrzebny towar. Planuje zakupić komorę mroźniczą (coś takiego: https://www.xxlgastro.pl/pl/saro-komora-chlodnicza-mroznicza-z-podloga-cr10-0.html?channel_code=1501&s2m_product_id=447-1045&utm_source=SI-GoogleShopping&utm_medium=cpc&utm_campaign=2019-08&utm_content=447-1045#nclid=e51ba43020957e49ea7d497fec377911) oraz umieścić ją w budynku gospodarczym za domem, kiedyś była tam pieczarkarnia, aktualnie pomieszczenie służy do przetrzymywania "gratów". Pytanie jak należałoby dane pomieszczenie dostosować zgodnie z wymaganiami sanepidu? Podejrzewam, że nie wystarczy tylko posprzątać, wymalować itp.. W tych kwestiach jestem zupełnie zielony. Z góry dziękuje za odpowiedzi i porady.

Pozdrawiam,


Załóż bezpłatnie forum phpbb2 lub phpbb3 na Forumoteka.pl

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group