Autor Wiadomość
ataman2
PostWysłany: Czw Paź 24, 2019 3:17 pm    Temat postu:

W miare mozlowosci wchodzimy, zawsze z administratorem, czasem z Policja i innymi sluzbami. Decyzje wydaje sie w zaleznosci od zagrozenia, czasem na wlasciciela, czasem na spoldzielnie czy wspolnote, nawet dla lokali wlasnosciowych. Niech sie odwolaja, bedzie rozstrzygniecie sadu.
Robimy tak od dawna, niezaleznie od ww. wyroku, ktory pokazuje ze slusznie.
gato
PostWysłany: Czw Paź 24, 2019 2:49 pm    Temat postu: Wchodzenie do prywatnych mieszkań zbieraczy śmieci

Witajcie, napiszcie proszę jakie jest u Was podejście do kontroli w mieszkaniach prywatnych u tzw zbieraczy gratów i śmieci. Czy po orzeczeniu NSA są u Was nowe wytyczne czy wchodzimy do takich mieszkań i czy wydajemy decyzje o posprzątaniu lokalu, nawet jesli nie prowadzi sie w nim działalności gospodarczej . Od czasu wyroku sądu mamy coraz więcej pism od administratorów osiedli o wejście do lokalu zbieraczy i nawiązaniu mu jego wysprzatanie. Co u Was robicie ? Wchodzicie czy nie?
Link do orzeczenia nsa
http://www.orzeczenia-nsa.pl/wyrok/ii-osk-1940-18/nadzor_sanitarny_inspekcja_sanitarna/2a73858.html


Załóż bezpłatnie forum phpbb2 lub phpbb3 na Forumoteka.pl


Forumoteka.pl to jedna z najstarszych platform oferująca bezpłatne fora dyskusyjne. Do tej pory założono na niej blisko 700 for, na których znajduje się ponad 60 tys. tematów. Użytkownicy napisali tutaj już blisko milion postów! Tym samym platforma jest znakomitym miejscem m.in. do wyrażania swoich opinii czy też stała się narzędziem do marketing szeptany.

Przeczytaj najnowsze artykuły:

Przedsiębiorco – sprawdź czy będziesz potrzebował #6

Przedsiębiorco – sprawdź czy będziesz potrzebował #5

Przedsiębiorco – sprawdź czy będziesz potrzebował #4


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group