Autor Wiadomość
generał
PostWysłany: Sro Mar 25, 2009 8:43 pm    Temat postu:

W sanepidzie nalezy rozpocząć od działu Zapobiegawczy Nadzór Sanitarny
Zrobić projekt technologiczny tzn. wyrysować lokal w skali 1:50 z zaznaczeniem wyposażenia. Zrobić opis: ściany, podłoga, woda, ścieki, wentylacja, zatrudnienie, asortyment itp.
W Żywności trzeba złożyć wniosek o wpis i zatwierdzenie zakładu do którego załącznikiem będzie wpis do ewidencji dzialalności gospodarczej.
Jeżeli wszystko będzie gotowe należy się umówić na odbiór i czekać na decyzję którą składa się w Urzedzie miasta lub gminy w celu uzyskania koncesji.
kristov
PostWysłany: Sro Mar 25, 2009 12:38 pm    Temat postu: całodobowy sklep z alkoholem

Witam.Chciałem otworzyc sklep z alkoholem,wynajełem pawilon wolnostojący,nie bede sprzedawał żadnego pieczywa i innych łatwo psujących sie towarów,praktycznie tylko alkohol,napoje i jakies tam batoniki,gumy i takie tam,mógłby mi ktos wypunktowac co i w jakiej kolejności mam zaczac załatwiac w sanepidzie i co musze miec przygotowane(jakies mapki,zgody kominiarza,umowy z firmą wywożącą smieci itd).z góry dziekuje


Załóż bezpłatnie forum phpbb2 lub phpbb3 na Forumoteka.pl


Forumoteka.pl to jedna z najstarszych platform oferująca bezpłatne fora dyskusyjne. Do tej pory założono na niej blisko 700 for, na których znajduje się ponad 60 tys. tematów. Użytkownicy napisali tutaj już blisko milion postów! Tym samym platforma jest znakomitym miejscem m.in. do wyrażania swoich opinii czy też stała się narzędziem do marketing szeptany.

Przeczytaj najnowsze artykuły:

Przedsiębiorco – sprawdź czy będziesz potrzebował #6

Przedsiębiorco – sprawdź czy będziesz potrzebował #5

Przedsiębiorco – sprawdź czy będziesz potrzebował #4


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group