Autor Wiadomość
Kto?tam
PostWysłany: Pon Sie 31, 2009 8:30 am    Temat postu: i wszystko jasne !!!

Dostaliśmy w połowie czerwca nowe formularze do uzupełnienia od stycznia 2009. Połowy chorób nie objęła nowa ustawa. Ma to swoje dobre i złe strony. Dobre, bo mniej pracy z rejestracją, a złe - jak nadzorować choroby odzwierzęce typu toksoplazmoza, wszawica, glistnica i tp. najbardziej ,,popularne" w szkołach ??? Nie mam na to pomysłu.
U nas z grypa spokojnie bez paniki, tylko papierów mnóstwo, bo ciągle o czymś powiadamiamy POZ-y, a to jak pobierać wymazy, a to jak zgłaszać, kiedy i do kogo itp
sanepidka
PostWysłany: Pią Maj 01, 2009 7:47 pm    Temat postu: Mz-56

hej jestem z małopolski nam kazali robić na starych drukach cały czas ale na stronach PZH jest już projekt nowego MZ 56 ale nie wiadomo od kiedy mamy go używać.A co tam u was w sprawie świńskiej grypy jeżeli jesteś z epidemiologii.pozdrawiam.
Kto?tam
PostWysłany: Pon Kwi 20, 2009 9:41 am    Temat postu: MZ-56

Mam pytanie: czy u państwa wysyła się w tym roku to sprawozdanie ??? U nas je wycofano i nic nie ma w zamian. Boję się, że będziemy musieli nadrabiać całe półrocze, bo jak do tej pory cisza. Podobno w wojewódzkiej tłumaczą się, że nie otrzymali nowego wzoru z PZH ze zmianami dostosowanymi do wymogów nowej ustawy o chorobach zakaźnych ??? Confused


Załóż bezpłatnie forum phpbb2 lub phpbb3 na Forumoteka.pl


Forumoteka.pl to jedna z najstarszych platform oferująca bezpłatne fora dyskusyjne. Do tej pory założono na niej blisko 700 for, na których znajduje się ponad 60 tys. tematów. Użytkownicy napisali tutaj już blisko milion postów! Tym samym platforma jest znakomitym miejscem m.in. do wyrażania swoich opinii czy też stała się narzędziem do marketing szeptany.

Przeczytaj najnowsze artykuły:

Przedsiębiorco – sprawdź czy będziesz potrzebował #6

Przedsiębiorco – sprawdź czy będziesz potrzebował #5

Przedsiębiorco – sprawdź czy będziesz potrzebował #4


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group