Autor Wiadomość
KD
PostWysłany: Wto Wrz 01, 2009 7:46 am    Temat postu:

Rozporządzenie Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi w sprawie bezpieczeństwa i higieny Pracy przy stosowaniu i magazynowaniu środków ochrony roślin i nawozów mineralnych i organiczno mineralnych (Dz. U. z 2002 r. nr 99, poz. 869) - wszystko jest zapisane tu.
jag61
PostWysłany: Pon Sie 31, 2009 2:00 pm    Temat postu:

To nie moja "działka" - ale kiedyś zajmowała się tym Higiena Pracy (śr. toksyczne) a co do wyposażenia/układu sklepu - może warto zwrócić się też do odpowiedniego Oddziału Zapobiegawczego Nadzoru Sanitarnego WSSE/PSSE.
Zobacz też : tutaj i tutaj
Jan
PostWysłany: Czw Sie 27, 2009 3:58 pm    Temat postu: sklep ze środkami ochrony roślin

Witam,

mam pytanie dotyczące sklepu ze środkami ochrony roślin. W przypadku gdy sklep planuje sprzedaż środków toksycznych tylko w niewielkiej ilości, czy zamiast magazynu może wygospodarować jedynie specjalny regał na te środki zamykany na klucz? Poza tym czy magazyn należy wyposażyć w umywalkę? wysokość pomieszczeń, i jakie muszę wydzielić. Jestem w kropce i proszę o odpowiedź.


Załóż bezpłatnie forum phpbb2 lub phpbb3 na Forumoteka.pl


Forumoteka.pl to jedna z najstarszych platform oferująca bezpłatne fora dyskusyjne. Do tej pory założono na niej blisko 700 for, na których znajduje się ponad 60 tys. tematów. Użytkownicy napisali tutaj już blisko milion postów! Tym samym platforma jest znakomitym miejscem m.in. do wyrażania swoich opinii czy też stała się narzędziem do marketing szeptany.

Przeczytaj najnowsze artykuły:

Przedsiębiorco – sprawdź czy będziesz potrzebował #6

Przedsiębiorco – sprawdź czy będziesz potrzebował #5

Przedsiębiorco – sprawdź czy będziesz potrzebował #4


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group