Autor Wiadomość
pucy
PostWysłany: Sro Kwi 28, 2010 7:44 pm    Temat postu:

Dziekuje za odp. juz uzupełniam dane pomeszczenie otwarte zero ścian powierzchnia 40m2 2 kanały wentylacyjne wentylacja wymuszona. Drzwi atestowane aluminiowe z mikrowentylacją. Brak mozliwości jakichkolwiek przeróbek typu dodanie kanału wentylacyjnego( budynek zabytkowy). Chce podłączyc okap nad opiekaczem do kebabu i frytownicą.
wogo
PostWysłany: Sro Kwi 28, 2010 6:49 pm    Temat postu:

To nie jest "małe pytanko" - to jest mało danych, aby jednoznacznie i uczciwie odpowiedzieć. Wstępnie podpowiem, że wentylacja powinna być: skuteczna, bezpieczna, zgodna z normami, wykonana zgodnie z zaopiniowanym projektem.
Piotr
PostWysłany: Sro Kwi 28, 2010 1:54 pm    Temat postu: Gastronomia wentylacja

Dzień dobry wszystkim.
Małe pytanko czy w małej gastronomii potrzebna jest koniecznie wentylacja pionowa grawitacyjna czy mozna to zastąpić poziomą wymuszoną?
Pozdrawiam Piotr


Załóż bezpłatnie forum phpbb2 lub phpbb3 na Forumoteka.pl


Forumoteka.pl to jedna z najstarszych platform oferująca bezpłatne fora dyskusyjne. Do tej pory założono na niej blisko 700 for, na których znajduje się ponad 60 tys. tematów. Użytkownicy napisali tutaj już blisko milion postów! Tym samym platforma jest znakomitym miejscem m.in. do wyrażania swoich opinii czy też stała się narzędziem do marketing szeptany.

Przeczytaj najnowsze artykuły:

Przedsiębiorco – sprawdź czy będziesz potrzebował #6

Przedsiębiorco – sprawdź czy będziesz potrzebował #5

Przedsiębiorco – sprawdź czy będziesz potrzebował #4


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group