Autor Wiadomość
Zośka
PostWysłany: Pią Cze 11, 2010 6:57 am    Temat postu:

nie widzę problemu z prowadzeniem takiej działalności, tylko najpierw trzeba zacząć od zatwierdzenia zakładu gdzie kanapeczki będą przygotowywane (działalność produkcyjna), środka transportu do biur i dopiero na końcu jest ten wózek...

proszę się zapoznać z rozporządzeniem 852/2004 w sprawie higieny środków spożywczych i z ewentualnymi pytaniami udać do powiatowej stacji, która będzie prowadziła nadzór - tak będzie dla Pana najbezpieczniej, ponieważ niestety co kraj, to obyczaj...
wojtek
PostWysłany: Czw Cze 10, 2010 9:57 pm    Temat postu: 2 śniadanie na kółkach

Witam wszystkich

Chciałbym rozprowadzać w biurach, na stoliku z atestem sanepidu do kontaku z żywnością: kanapki, ciasteczka, posiłki przeznaczone jako drugie śniadanie.
Posiłki były by przetrzymywane w plastikowych pojemnikach,na półkach wózka w którym są one wożone w budynku. Same posiłki były by zapakowane w osobne zbiorcze pojemniki w wózku w których byłyby przechowywane. Pojemniki - w przypadku ciasteczek firmowe opakowania, w przypadku kanapek byłyby one zawinięte w folię spożywczą. Roznosząca osoba nie miałaby bezpośredniego kontaktu z żywnością.
Roznosząca osoba, nie uczestniczyła by więc w procesie produkcyjnym żywności, była by jedynie jej dostarczycielem. (Rozumiem, że osoba taka musi mieć ważne badania sanepidu i pracować w białym nakryciu głowy i fartuchu ?)

Proszę o informację, czy z punktu widzenia sanepidu możliwa jest mobilna dystrybucja wewątrz budynku, przy pomocy ruchmego wózka, a jeśli tak, jakie wymagania wózek ten i sprzedająca osoba powinny spełniać.

Pozdrawiam


Załóż bezpłatnie forum phpbb2 lub phpbb3 na Forumoteka.pl


Forumoteka.pl to jedna z najstarszych platform oferująca bezpłatne fora dyskusyjne. Do tej pory założono na niej blisko 700 for, na których znajduje się ponad 60 tys. tematów. Użytkownicy napisali tutaj już blisko milion postów! Tym samym platforma jest znakomitym miejscem m.in. do wyrażania swoich opinii czy też stała się narzędziem do marketing szeptany.

Przeczytaj najnowsze artykuły:

Przedsiębiorco – sprawdź czy będziesz potrzebował #6

Przedsiębiorco – sprawdź czy będziesz potrzebował #5

Przedsiębiorco – sprawdź czy będziesz potrzebował #4


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group