Autor Wiadomość
Beata
PostWysłany: Czw Cze 24, 2010 1:14 pm    Temat postu:

Bardzo dziękuję za odpowiedź Smile
Sansei
PostWysłany: Sro Cze 23, 2010 1:20 pm    Temat postu:

A nie prościej zamiast się zastanawiać i gdybać, po prostu przedzwonić i się podpytać? Albo odwiedzić?
Charlie
PostWysłany: Sro Cze 23, 2010 11:57 am    Temat postu:

Jeżeli złożyłaś prośbę o odbiór do sanepidu powołując się na art. 56 prawa budowlanego to sanepid musi zająć stanowisko (dokonać odbioru) w ciągu 14 dni. Po tym terminie uważa się że organ wydał milczącą zgodę i masz sprawę z głowy.
Jeżeli jednak nie powołałaś się na art 56 to według KPA (kodeks postępowania administracyjnego) art. 35 organ obowiązany jest załatwić sprawę bez zbędnej zwłoki. Niewiele to wyjaśnia ale paragraf 3 tego samego artykułu stwierdza że załatwienie sprawy wymagającej wyjaśnienia powinno nastąpić nie później niż w ciągu miesiąca. Czyli można przyjąć że skoro sanepid nie przysłał żadnego pisma (nie chce wyjaśniać sprawy) to jego termin też uległ przedawnieniu.
Beata
PostWysłany: Sro Cze 23, 2010 9:22 am    Temat postu: odbiór budynku

2 miesiące temu złożyłam wszystkie papiery do odbioru budynku gastronomicznego. Do dnia dzisiejszego nikt sie nie pojawił ani nie otrzymałam żadnej pisemnej wiadomości .Czy mam to rozumieć jako zaakceptowany odbiór ?


Załóż bezpłatnie forum phpbb2 lub phpbb3 na Forumoteka.pl


Forumoteka.pl to jedna z najstarszych platform oferująca bezpłatne fora dyskusyjne. Do tej pory założono na niej blisko 700 for, na których znajduje się ponad 60 tys. tematów. Użytkownicy napisali tutaj już blisko milion postów! Tym samym platforma jest znakomitym miejscem m.in. do wyrażania swoich opinii czy też stała się narzędziem do marketing szeptany.

Przeczytaj najnowsze artykuły:

Przedsiębiorco – sprawdź czy będziesz potrzebował #6

Przedsiębiorco – sprawdź czy będziesz potrzebował #5

Przedsiębiorco – sprawdź czy będziesz potrzebował #4


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group