Autor Wiadomość
Gruki34
PostWysłany: Sro Lis 08, 2017 1:13 pm    Temat postu:

Zgadzam się, szczególnie należy zwrócić na to uwagę jak ma się małe dzieci.
Sansei
PostWysłany: Wto Paź 25, 2016 4:37 pm    Temat postu:

Wcześneij warto zapoznać siez kartami charakterystyki tych substancji/mieszanin, jeśli to środki biobójcze (a zapewne w większosci tak), to czy posaiadaja stosowne pozwolenie... czy nie sa lub nie posiadają prekursorów do produkcji narkotyków, jesli tak, to której grupy i co się z tym wiąże, czy nie są na liście środków z ograniczeniami we wprowadzaniu do obrotu... warunki magazynowywania i takie tam jeszcze szczegóły....

O bony jaki stary temat, ale może ktoś jeszcze bedzie potrzebował
marysiakowa
PostWysłany: Wto Paź 25, 2016 1:53 pm    Temat postu: Chemia basenowa

Biznes jak biznes. Wydaje się, że należy założyć swoją działalność gospodarczą i tyle. Jednak aby móc w pełni korzystać z potencjału jaki ma biznes - w tym przypadku chemia do basenów należy mieć produkty tylko najwyższej jakości. Te znajdują się na http://www.gotix.com.pl/ Ja z nich korzystam co sezon i jestem zadowolona. Dodatkowo staram się także o to, by kupować środki do czyszczenia drabinki.
Tomek
PostWysłany: Pią Lut 18, 2011 6:56 pm    Temat postu: Chemia basenowa

Witam,
zamierzam sprzedawac chemie basenowa polskich i zagranicznych producentów. Czy potrzebuję jakies pozwolenia na sprzedaż proszę o odpowiedź.
Z góry dziękuję pozdrawiam


Załóż bezpłatnie forum phpbb2 lub phpbb3 na Forumoteka.pl


Forumoteka.pl to jedna z najstarszych platform oferująca bezpłatne fora dyskusyjne. Do tej pory założono na niej blisko 700 for, na których znajduje się ponad 60 tys. tematów. Użytkownicy napisali tutaj już blisko milion postów! Tym samym platforma jest znakomitym miejscem m.in. do wyrażania swoich opinii czy też stała się narzędziem do marketing szeptany.

Przeczytaj najnowsze artykuły:

Przedsiębiorco – sprawdź czy będziesz potrzebował #6

Przedsiębiorco – sprawdź czy będziesz potrzebował #5

Przedsiębiorco – sprawdź czy będziesz potrzebował #4


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group