Autor Wiadomość
Gość
PostWysłany: Pon Mar 21, 2011 12:04 pm    Temat postu:

Kupił Pan cały pawilon,a ja zastanawiam się nad przyczepką -znalazłem taką ofertę :

http://eurovagon.pl/index.php/pl/oferta konkretni chodzi o przyczepę gastronomiczną
Marek2
PostWysłany: Nie Mar 20, 2011 8:45 pm    Temat postu: zakręcona frytka

Widziałem w tamtym roku nad morzem w paru miejscach zakręcona frytkę czyli Chipstix i spodobał mi się ten pomysł. Codziennie obserwowałem ich punkt o różnych porach żeby zobaczyć dokładnie jak się to sprzedaje. ZX moich obserwacji wychodziło to rewelacyjnie. Zakupiłem już u przedstawicieli Chipstix cały pawilon i w tym sezonie próbował będe sam. Jestem pozytywnie nastawiony. Pozdrawiam.
darful
PostWysłany: Pią Mar 18, 2011 3:44 pm    Temat postu: Frytki

Chciałem również wypowiedzieć w tym temacie,ponieważ skontaktowałem się z firmą Eurovagon i zamierzam w sezonie zarabiać jeżdżąc przyczepką gastronomiczną,ktoś podsunął mi pomysł z frytkami na patyku -wierzę że będzie szansa na tym zarobić a co wy sądzicie ?
Zośka
PostWysłany: Sro Mar 16, 2011 9:09 am    Temat postu:

punkt sprzedaży powinien spełniać wymagania zawarte w załączniku II do rozporządzenia 852/2004, o ile rzeczywiście byłby to punkt ruchomy - rozdział III.
Mona
PostWysłany: Nie Mar 13, 2011 9:50 pm    Temat postu:

I frytka i patyk muszą pochodzić z pewnego źródła i być podane klientowi w sposób higieniczny, tak aby nie naraziły go na pogorszenie jego stanu zdrowia. Razz
fff
PostWysłany: Nie Mar 13, 2011 6:27 pm    Temat postu: zakrecona frytka frytka na patyku

Witam !
Od tego sezonu chcemy ruszyć ze sprzedażą frytki na patyku. Jakie wymagania muszę spełnić aby uruchomić taki ruchomy punkt sprzedaży.


Załóż bezpłatnie forum phpbb2 lub phpbb3 na Forumoteka.pl


Forumoteka.pl to jedna z najstarszych platform oferująca bezpłatne fora dyskusyjne. Do tej pory założono na niej blisko 700 for, na których znajduje się ponad 60 tys. tematów. Użytkownicy napisali tutaj już blisko milion postów! Tym samym platforma jest znakomitym miejscem m.in. do wyrażania swoich opinii czy też stała się narzędziem do marketing szeptany.

Przeczytaj najnowsze artykuły:

Przedsiębiorco – sprawdź czy będziesz potrzebował #6

Przedsiębiorco – sprawdź czy będziesz potrzebował #5

Przedsiębiorco – sprawdź czy będziesz potrzebował #4


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group