Autor Wiadomość
kot_pin
PostWysłany: Czw Sty 21, 2016 2:03 pm    Temat postu: pomieszczenie sanitarne w przedszkolu

Witam,

chciałabym dowiedzieć się czy w przedszkolach istnieje następujący wymóg: "w każdej łazience powinien znajdować się odrębny schowek służący do przechowywania środków czystości i sprzętu porządkowego (najlepiej zamykany na klucz)." znalazłam taki zapis w artykule gazety, która była pisana przez pracownika sanepidu - dołączyłam załącznik.
W Rozporządzeniu w sprawie rodzajów innych form wychowania przedszkolnego, warunków tworzenia i organizowania tych form oraz sposobu ich działania art. 4 pkt.8

jest zapis, że w przedszkolu powinno być zapewnione miejsce do przechowywania sprzętu i środków czystości, ale nie ma konkretnie wskazanego miejsca gdzie czy w łazience czy w innym pomieszczeniu.

Z racji tego, że w przedszkolu, w którym pracuje będzie prowadzony remont chciałabym dowiedzieć się jaki jest wymóg.

Będę wdzięczna za odpowiedz.


Załóż bezpłatnie forum phpbb2 lub phpbb3 na Forumoteka.pl


Forumoteka.pl to jedna z najstarszych platform oferująca bezpłatne fora dyskusyjne. Do tej pory założono na niej blisko 700 for, na których znajduje się ponad 60 tys. tematów. Użytkownicy napisali tutaj już blisko milion postów! Tym samym platforma jest znakomitym miejscem m.in. do wyrażania swoich opinii czy też stała się narzędziem do marketing szeptany.

Przeczytaj najnowsze artykuły:

Przedsiębiorco – sprawdź czy będziesz potrzebował #6

Przedsiębiorco – sprawdź czy będziesz potrzebował #5

Przedsiębiorco – sprawdź czy będziesz potrzebował #4


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group