Autor Wiadomość
anet67
PostWysłany: Pią Lut 21, 2020 3:09 pm    Temat postu:

Ja etykiety i naklejki na produkty zamawiałam tutaj https://polinal.eu/drukarnia-naklejek-lodz Bardzo profesjonalna drukarnia z wieloletnim doświadczeniem. Zamówienie zrealizowali szybko, zachowując przy tym wysoką jakość.
keshi
PostWysłany: Sro Paź 30, 2019 9:33 pm    Temat postu:

Jeżeli szukasz etykiety samoprzylepne to możesz zgłosić się do firmy https://artibau.pl/ . Jest to bardzo dobra drukarnia internetowa, która dysponuje nowocześnie zaaranżowanym parkiem maszynowym. Dlatego wykonują wszystkie zamówienia ze szczególną starannością i dbałością o każdy szczegół.
Grzegorczyk6
PostWysłany: Pią Sty 04, 2019 9:53 pm    Temat postu: Vending, kanapki, etykiety

Witam. Jestem w trakcie rozkręcania działalnosci vendingowej polegajacej na sprzedaży kanapek. W kanapki mam zamiar zaopatrywac sie w piekarni, lecz musze sam zadbac o odpowiednie opakowania na nie jak i również o czym się dowiedziałem etykiety dotyczące kalori i makroskładników. Czy moge to wszystko sobie obliczyc samemu i zamowic etykiety z takimi danymi na te kanapki czy inaczej to trzeba zalatwic?


Załóż bezpłatnie forum phpbb2 lub phpbb3 na Forumoteka.pl


Forumoteka.pl to jedna z najstarszych platform oferująca bezpłatne fora dyskusyjne. Do tej pory założono na niej blisko 700 for, na których znajduje się ponad 60 tys. tematów. Użytkownicy napisali tutaj już blisko milion postów! Tym samym platforma jest znakomitym miejscem m.in. do wyrażania swoich opinii czy też stała się narzędziem do marketing szeptany.

Przeczytaj najnowsze artykuły:

Przedsiębiorco – sprawdź czy będziesz potrzebował #6

Przedsiębiorco – sprawdź czy będziesz potrzebował #5

Przedsiębiorco – sprawdź czy będziesz potrzebował #4


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group