Forum sanepid.forumoteka.pl Strona Główna sanepid.forumoteka.pl
forum pracowników Państwowej Inspekcji Sanitarnej

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Obowiązkowe Szczepienia służb medycznych.
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum sanepid.forumoteka.pl Strona Główna -> Aktualności
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sanepid zak
User

PostWysłany: Pon Sie 23, 2021 8:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakim prawem ocenzurowano mój post. Te forum to szaj... skoro cenzurują. Moja osoba tu nie będzie. Trzeba założyć nowe forum bez manipulacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sanepidowianka
Semi-pro User

PostWysłany: Pon Sie 23, 2021 8:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może dlatego,że jako podmiot powinniśmy promować szczepienia, a Pana post mógł być zdecydowanie wykorzystany w szerzeniu dezinformacji przez ruchy antyszczepionkowe. Przypominam,że mozemy obawiać się działań niepożądanych dla niektórych osób, lecz absolutnie nie wolno nam wygłaszać prywatnych opinii na forum publicznym. Myślę,że większość osób nie wzdryga się gdy wpływa choćby ten śmieszny grosz zwiazany z działaniami przeciwepidemicznymi, zatem publiczne bojkotowanie akcji szczepień, która jest statutowym działaniem zaradczym wydaje się moralnie nieuzasadnione.

Abstrachując: zostałam skreślona w wywiadzie przed szczepieniem. Mój stan zdrowia na podstawie historii choroby nie pozostawił lekarzowi żadnych złudzeń.
Zwłaszcza,że podczas ostatniego zabiegu mało nie zeszłam z tego świata przy podaniu zwykłego znieczulenia.

Moim celem nie było absolutnie bojkotowanie szczepień i szerzenie teorii spiskowych a strach przed przymusem by za wszelką cenę zmusić zawody medyczne. Teraz juz mam pełną świadomość,że osoby obciążone są w wywiadzie skreślane o ile same pamiętają by żetelnie podejść do tematu.
Powrót do góry
SP
Semi-pro User

PostWysłany: Wto Sie 24, 2021 9:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie przesadzajmy z tym obowiązkowym szczepieniem dla nas, co my mamy kontakt z pacjentem?

Tyle lekarzy i pielęgniarek się nie szczepi i osób pracujących w tym pielęgniarek w hospicjach, a co my do tego....

Niech się epidemiologia szczepi pokazowo jak chce, po za tym akurat u nas to nie ma koordynacji szczepień covid, my mamy punkty do szczepień na inne choroby, a na covid włąśnie nie.
Powrót do góry
ailt
User

PostWysłany: Wto Sie 24, 2021 1:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SP napisał:
Nie przesadzajmy z tym obowiązkowym szczepieniem dla nas, co my mamy kontakt z pacjentem?

Tyle lekarzy i pielęgniarek się nie szczepi i osób pracujących w tym pielęgniarek w hospicjach, a co my do tego....

Niech się epidemiologia szczepi pokazowo jak chce, po za tym akurat u nas to nie ma koordynacji szczepień covid, my mamy punkty do szczepień na inne choroby, a na covid włąśnie nie.

SP uważaj, bo tu usuwają niewygodne komentarze Laughing
A jeśli się coś usuwa, ukrywa, to staje się jeszcze bardziej podejrzane.
Powrót do góry
bieniek79
Forumowy wymiatacz

PostWysłany: Wto Sie 24, 2021 3:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SP napisał:

U nas w stacji akurat epidemiologia jest oddziałem z najniższym odsetkiem osób zaszczepionych. Trochę to dziwne bo przykład powinien iść od działu wiodącego
Powrót do góry
Sansei
Prawa ręka Admina

PostWysłany: Wto Wrz 07, 2021 8:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas trochę osób rzuciło się na szczepienie na początku, teraz niektórzy by chętnie cofnęli czas i w ogóle się nie szczepili, takie rzeczy.
Powrót do góry
mariolka
User

PostWysłany: Sro Wrz 29, 2021 6:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaką frekwencja u Was na trzecią dawkę?
Powrót do góry
bieniek79
Forumowy wymiatacz

PostWysłany: Czw Wrz 30, 2021 5:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na razie tylko osoby po 50-tym roku życia, ale frekwencja prawie 100%
Powrót do góry
Sonia
User

PostWysłany: Pią Paź 01, 2021 7:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mariolka napisał:

U mnie na 42 osoby tylko 2 nie były szczepione i teraz też wszyscy zapiali się na 3 dawkę- od dwu dni się szczepimy Smile
Powrót do góry
User2021
User

PostWysłany: Pią Paź 01, 2021 9:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sonia napisał:
mariolka napisał:

U mnie na 42 osoby tylko 2 nie były szczepione i teraz też wszyscy zapiali się na 3 dawkę- od dwu dni się szczepimy Smile

A na 4 dawkę przypominającą już się zapisaliście ?
Powrót do góry
Sansei
Prawa ręka Admina

PostWysłany: Pią Paź 01, 2021 10:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas 3 dawką jest zainteresowanych może z 15 % tych co się w ogóle zaszczepili 1 i 2. Mazowieckie.
Powrót do góry
Kitia
User

PostWysłany: Wto Lis 09, 2021 11:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/kraj/artykuly/8286451,weryfikacja-szczepien-ustawa-da-mozliwosc-zwolnienia-niezaszczepionego-pracownika-ochrony-zdrowia.html?fbclid=IwAR3CSIpodmBPBdPs8FIkdHdK0aNX-LytkKkRbDZgAd4E68Wv13Kaq-9djc4
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum sanepid.forumoteka.pl Strona Główna -> Aktualności Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: