Forum sanepid.forumoteka.pl Strona Główna sanepid.forumoteka.pl
forum pracowników Państwowej Inspekcji Sanitarnej
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

uszy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum sanepid.forumoteka.pl Strona Główna -> Hyde Park
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
EliaT
Forumowy wymiatacz


Dołączył: 19 Cze 2022
Posty: 319

PostWysłany: Pon Lip 25, 2022 12:06 am    Temat postu: uszy Odpowiedz z cytatem

Witam,co sądzicie o tym,aby poddac sie korekcji uszu? Chętnie poznam wasze opinie, poniewaz zalezy mi na tym,by przejsc taki zabieg, kory poprawi moje samopoczucie. Uszy to moj kompleks od dziecinstwa,dlatego weszcie chcę zmiany. Co o tym sądzicie https://derm-al.pl/pl/medycyna-specjalistyczna ? Prosze o wasze wskazówki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
EliaT
Forumowy wymiatacz


Dołączył: 19 Cze 2022
Posty: 319

PostWysłany: Wto Mar 26, 2024 9:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odstające uszy nierzadko przyczyniają się do kompleksów, które kładą się cieniem na życiu towarzyskim, społecznym i zawodowym. Nikt nie czuje się komfortowo, odbiegając swoim wyglądem od innych ludzi i będąc narażonym na nieprzyjemne komentarze. Z pomocą przychodzi chirurgia plastyczna, która pozwala poprawić wybrane części ciała. Na czym polega korekta uszu przeczytacie tutaj https://urodaizdrowie.pl/sposoby-na-odstajace-uszy-na-czym-polega-korekta-uszu/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum sanepid.forumoteka.pl Strona Główna -> Hyde Park Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Szybka odpowiedź
Użytkownik:
Wynik działania: 1+5 =


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum