Forum sanepid.forumoteka.pl Strona Główna sanepid.forumoteka.pl
forum pracowników Państwowej Inspekcji Sanitarnej
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Paznokcie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum sanepid.forumoteka.pl Strona Główna -> Higieny Pracy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Violson
Gość





PostWysłany: Pią Wrz 08, 2017 7:48 pm    Temat postu: Paznokcie Odpowiedz z cytatem

Witam, pracuje w barze gastronomiczny, od 7 miesiacy Robie paznokcie zelowe, niedlugo odwiedziny sanepidu. Czy paznokcie seller as zabronione, Dodam ze pracuje caly czas w rekawiczkach
Powrót do góry
starszy asystent
Gość





PostWysłany: Pon Wrz 11, 2017 1:33 pm    Temat postu: Re: Paznokcie Odpowiedz z cytatem

[quote="Violson"]Witam, pracuje w barze gastronomiczny, od 7 miesiacy Robie paznokcie zelowe, niedlugo odwiedziny sanepidu. Czy paznokcie seller as zabronione, Dodam ze pracuje caly czas w rękawiczkach.
witam, to jest pytanie do działu HŻ.
Powrót do góry
magusia
User


Dołączył: 13 Lis 2017
Posty: 1

PostWysłany: Pon Lis 13, 2017 2:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mysle, ze bedzie z tym problem jak pracujesz przy spozywczych produktach to moga sie doczepic.
_________________
korres
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kubus23wa
User


Dołączył: 04 Maj 2018
Posty: 5

PostWysłany: Pią Maj 04, 2018 11:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też tak myślę że jak przy spożywczych to się doczepią
_________________
sejfy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marekt
User


Dołączył: 08 Cze 2018
Posty: 6

PostWysłany: Pon Sie 20, 2018 11:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Doczepią się na max
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
adrian44351
User


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 2

PostWysłany: Sro Paź 24, 2018 1:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz to każda osoba dba bardzo o paznokcie. Sam nie wiem ,dlaczego tak dbają ludzie.

_______________________________________
laweta Słubice telefon
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marekt
User


Dołączył: 08 Cze 2018
Posty: 6

PostWysłany: Pon Sty 07, 2019 2:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy od człowieka/urzędnika
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
salla
Gość





PostWysłany: Sro Cze 17, 2020 7:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odpowiednia pielęgnacja paznokci jest czymś naprawdę bardzo ważnym. W końcu pazurki należą do dłoni, a te są naszą wizytówką. Dlatego naprawdę trzeba o nie dbać. Ja nie lubię sama zajmować się moim paznokciami, najczęściej wybieram się na manicure japoński lub biologiczny do Estelium https://www.estelium.pl/manicure i wychodzę od nich już wypielęgnowanymi pazurkami.
Powrót do góry
aala
Gość





PostWysłany: Pon Sie 16, 2021 10:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie to myślę, że może być problem, bo jednak powinnaś mieć naturalne paznokcie, a takie długie i ostre mogą przebić rękawiczki. Moim zdaniem powinnaś na ten czas je zdjąć. Pamiętaj też o czepku, bo jednak włosy w jedzeniu to niedobre rozwiązania. Może sobie zabieg Haircare https://www.medeste.pl/zabieg/haircare/ wykupisz? Może pomóc, jeśli masz problem z łysieniem.
Powrót do góry
alejka
Gość





PostWysłany: Wto Mar 22, 2022 11:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To co naturalne jest zawsze lepsze Smile ja unikam stylizacji takich jak żele czy hybrydy a i tak zawsze ciesze się pięknymi paznokciami. jak płytka jest zdrowa to prezentuje się pięknie choćby była pomalowana tylko bezbarwnym lakierem. u mnie najlepsze efekty daje kuracja odżywką 8w1 total action z Eveline, sięgam po nią zawsze jak dzieje się coś złego Smile
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum sanepid.forumoteka.pl Strona Główna -> Higieny Pracy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Szybka odpowiedź
Użytkownik:
Wynik działania: 2+4 =


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum