Forum sanepid.forumoteka.pl Strona Główna sanepid.forumoteka.pl
forum pracowników Państwowej Inspekcji Sanitarnej
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wynajem zakwaterowania w Polsce

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum sanepid.forumoteka.pl Strona Główna -> Hyde Park
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ionov
User


Dołączył: 15 Paź 2022
Posty: 11

PostWysłany: Pią Kwi 07, 2023 10:41 am    Temat postu: Wynajem zakwaterowania w Polsce Odpowiedz z cytatem

Dajcie mi jakieś rady, szukam mieszkania w Szczecinie, zamierzam się tam przeprowadzić z rodziną. Potrzebuję mieszkania 2-3 pokojowego, z wszelkimi warunkami, jakie można znaleźć na stronie internetowej i z odpowiednią ceną wynajmu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gracivali
User


Dołączył: 15 Paź 2022
Posty: 10

PostWysłany: Pią Kwi 07, 2023 10:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukasz mieszkania w Szczecinie, to chciałbym polecić Rentola, która pomoże Ci znaleźć odpowiednią nieruchomość dostosowaną do Twoich potrzeb i oczekiwań. Na stronie znajdziesz wiele aktualnych ofert mieszkań do wynajęcia i sprzedaży w Szczecinie i innych miastach Polski.
Za pomocą naszej strony możesz dostosować kryteria wyszukiwania: liczbę pokoi, lokalizację, cenę, powierzchnię użytkową, a nawet wyposażenie. Z łatwością znajdziesz 2- lub 3-pokojowe mieszkanie, które spełni Twoje oczekiwania w odpowiedniej cenie.
Dodatkowo możesz założyć konto na stronie, które pozwoli Ci zapisać interesujące ogłoszenia do ulubionych i zapisać się na powiadomienia, gdy nowe oferty będą pasowały do Twoich kryteriów wyszukiwania. Dzięki temu będą Państwo na bieżąco informowani o nowych ofertach na szczecińskim rynku nieruchomości.
Mam nadzieję, że moje porady okażą się przydatne w poszukiwaniu wymarzonego mieszkania dla Ciebie i Twojej rodziny. Życzę Ci powodzenia w poszukiwaniach i udanej przeprowadzki!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ionov
User


Dołączył: 15 Paź 2022
Posty: 11

PostWysłany: Pią Kwi 07, 2023 10:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za pomoc, patrzę teraz na opcje. Jestem trochę zdezorientowany, ale jak zapisać się do powiadomień? Strona jako całość jest poręczna, ale nie rozgryzłem jeszcze powiadomień. Czy konieczne jest zapisanie się do newslettera?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gracivali
User


Dołączył: 15 Paź 2022
Posty: 10

PostWysłany: Pią Kwi 07, 2023 10:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, zapisujesz się na newsletter i wtedy powiadomienia będą przychodzić na maila. Dla mnie na przykład jest to dużo wygodniejsze, w drodze do pracy dostaję powiadomienie z poczty, że tutaj jest dobra opcja. Otwieram ją i oglądam jedną z pierwszych lub zapisuję się na wybrane nieruchomości, dzięki czemu można obejrzeć kilkadziesiąt mieszkań jednocześnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kuna
User


Dołączył: 11 Kwi 2023
Posty: 4

PostWysłany: Wto Kwi 11, 2023 9:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chcesz mieć balkon?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
makrela
Forumowy wymiatacz


Dołączył: 05 Gru 2022
Posty: 373

PostWysłany: Pią Maj 19, 2023 9:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czas na sprzedaż nieruchomości? Skup nieruchomości to sposób na szybką i bezproblemową transakcję. Jeśli potrzebujesz solidnej firmy, warto zajrzeć na stronę https://transakcja24h.pl/. Znajdziesz tam profesjonalną obsługę, elastyczne podejście i uczciwe warunki sprzedaży.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum sanepid.forumoteka.pl Strona Główna -> Hyde Park Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Szybka odpowiedź
Użytkownik:
Wynik działania: 1+2 =


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum