Forum sanepid.forumoteka.pl Strona Główna sanepid.forumoteka.pl
forum pracowników Państwowej Inspekcji Sanitarnej
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wampirzy lifting

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum sanepid.forumoteka.pl Strona Główna -> Higieny Komunalnej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ewewe
Gość





PostWysłany: Pią Lis 05, 2021 12:28 pm    Temat postu: Wampirzy lifting Odpowiedz z cytatem

Witajcie Smile mam pytanie, jak to jest w Waszych Stacjach jeśli chodzi o pobieranie krwi przed wykonaniem usługi ostrzykiwania własnym osoczem. Na moim terenie jeśli już ktoś wykonuje tego typu usługi ma podpisana umowę z pielęgniarka lub lekarzem, którzy pobierają krew od klienta. Zdarzyło się jednak na ostatniej kontroli, że kosmetolog okazała nam certyfikat ukończenia kursu pobierania krwi do zabiegów estetycznych/nie do celów diagnostycznych i medycznych. Nie za bardzo wiem jak to ugryźć, jest konkretna podstawa prawna, która zabrania tego?
Powrót do góry
mankusan
User


Dołączył: 16 Paź 2022
Posty: 12

PostWysłany: Pią Lis 18, 2022 4:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie boicie się korzystać z medycyny estetycznej? Czy to boli?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tulia
Semi-pro User


Dołączył: 28 Sty 2021
Posty: 44

PostWysłany: Pią Mar 03, 2023 6:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niektóre zabiegi pewnie tak. Wszystko zależy też od indywidualnego progu bólu. A przy niektórych stosowane jest znieczulenie miejscowe. Jeśli chodzi o lifting twarzy to nie tylko wampirzy jest polecanym rozwiązaniem. Instytut Medycyny Estetycznej i Dermatologii w Białymstoku wykonuje lifting za pomocą preparatu Nucleofill. Poczytaj tutaj https://www.drstawowska.pl/medycyna-estetyczna/nucleofill-lifting-na-poziomie-komorkowym , a dowiesz się więcej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mikołaj44
User


Dołączył: 16 Lip 2023
Posty: 4
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie Lip 16, 2023 11:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też jestem ciekawy do czego można porównać ból przy takim zabiegu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pokrzywa
Gość





PostWysłany: Pon Paź 02, 2023 3:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam się na takich rzeczach, aż tak bardzo nie znam.... Ale fakt jest taki, że naprawdę dzięki medycynie estetycznej można efektywnie poprawić swój wygląd. Jakby co słyszałam, że bardzo dobra ma być klinika https://dentan.pl/botox/ - ponoć tam świetne wykonują zabiegi, także możecie w razie co do nich się zgosić.
Powrót do góry
paolla
Gość





PostWysłany: Czw Paź 19, 2023 11:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj jest spory wybór w poszczególnych zabiegach itd. Także warto na pewno korzystać z takich możliwości, jak ktoś chce coś w sobie poprawić/ upiększyć itd. Mnie przykładowo teraz czeka
usuwanie zmarszczek bydgoszcz i znalazłam już klinikę KT Clinic która oferuje naprawdę w tym kierunku niezawodne usługi. Także super - chcę do nich się zgłosić.
Powrót do góry
Pewkowalus55
User


Dołączył: 19 Lut 2024
Posty: 5

PostWysłany: Pon Lut 19, 2024 8:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nikt nim nie jest ale krew mimo wszystko warto dać do https://sklep.alablaboratoria.pl/badanie/7935/morfologia_krwi_c55_ na badanie morfologiczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
crystal89
Gość





PostWysłany: Nie Mar 03, 2024 8:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie - jest teraz cała masa najróżniejszych zabiegów, wszystko zależy co was interesuje? Jak chodzi o mnie, to zainteresowała mnie oferta https://klinikarevital.pl/ . Tam można też wykonać sobie najróżniejsze zabiegi pod okiem prawdziwych specjalistów, dlatego chcę się do nich zgłosić.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum sanepid.forumoteka.pl Strona Główna -> Higieny Komunalnej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Szybka odpowiedź
Użytkownik:
Wynik działania: 4+2 =


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum