Forum sanepid.forumoteka.pl Strona Główna sanepid.forumoteka.pl
forum pracowników Państwowej Inspekcji Sanitarnej
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Podziękowanie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum sanepid.forumoteka.pl Strona Główna -> Bezpieczeństwa Żywności i Żywienia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maciej
User


Dołączył: 06 Maj 2008
Posty: 6

PostWysłany: Sob Maj 17, 2008 8:51 am    Temat postu: Podziękowanie Odpowiedz z cytatem

Chciałam podziękować wszystkim którzy byli przy mnie w tych ciężkich dniach smierci mojego męza.

Przepraszam jeszcze raz pracowników innych działów sanepidu niz kontrloli,
Do Pracowników kontroli.
Nie chcę osadzać wszystkich Panią Kupiec osądzi prawo polskie , ale proszę Was nie doprowadzajcie do kolejnej tragedii. Bądźcie ludźmi , miejcie odruchy i rozumowanie ludzkie , wiem że nie wszędzie jest tak jak byc powinno ale to nie wina pracowników a sytemu , winą za smierc mojego męża posadzam Pania Kupiec, ludzi którzy wprowadzili te przepisy HACCAP .
Jestem załamana i zdruzgotana ta sytuacja , post Macieja został zablokowany , i juz nie bedzie opinii ludzi którzy tak samo jak on oddał całego siebie i zycie za to co kochał , za gastronomię . Podziwiam spokój ludzi z instytucji jaka jest SANEPID , Adminowi dziękuje za ratowanie wizerunku W/W instytucji i podziwam Ci9ę człowieku za to jeszcze masz ochote tam pracować .
PROSZĘ O NIE KOMENTOWANIE MOJEGO WPISU
KLAUDIA
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jozin z Bazin
Semi-pro User


Dołączył: 31 Sty 2008
Posty: 34

PostWysłany: Sob Maj 17, 2008 8:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Posłuchaj Trollu w innym poście masz na imię Julia - Maciej ma dwie żony???? nie większość tych wulgarnych postów pisze jedna i ta sama osoba, wspomniany wyżej troll.
Jeśli nie wiesz to trolling jest niezgodny z netykietą.

JEŚLI NIE MASZ NIC DO POWIEDZENIE TO ZAMILCZ!!!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jozin z Bazin
Semi-pro User


Dołączył: 31 Sty 2008
Posty: 34

PostWysłany: Pon Maj 19, 2008 5:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
myslisz je żona Macieja podała swoje prawdziwe imię , ty durniu , nawet Maciej nie podał prawdziwego imienia

partyzanci XXI wieku powinno się im nadać uprawnienia kombatanckie:) o sorry odznaczenie pośmiertne!!!
Cytat:
sam bym ci urodę poprawił jak każdemu z pracowników tej zacnej instytucji

szkoda, że nie da się Twojego rozumku poprawić

Ps. 1 Groźby są karalne, a namierzenie po IP nie należy do zadań trudnych
Ps. 2 Czemu admin lub mod nie reagują w odpowiedni sposób usuwając posty w ewidentny sposób łamiące regulamin????
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agilent
MegaKozak Forumowy


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 716

PostWysłany: Wto Maj 20, 2008 7:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze jeden taki post i zawiadamiam prokurature o popelnieniu przestępstwa. Nie wiem czy sobie zdajecie sprawe ale ja mam wasze wszytkie IP z których piszecie tes posty.
Zidentyfikowanie was i namierzenie to kwestia kilku sekund wiec prosze sie zastanowic zanik wasz maly rozumiek po raz kolejny stworzy podobne obelgi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum sanepid.forumoteka.pl Strona Główna -> Bezpieczeństwa Żywności i Żywienia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum