Forum sanepid.forumoteka.pl Strona Główna sanepid.forumoteka.pl
forum pracowników Państwowej Inspekcji Sanitarnej
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siÄ™, by sprawdzić wiadomoÅ›ciZaloguj siÄ™, by sprawdzić wiadomoÅ›ci   ZalogujZaloguj 

Co najbardziej pomaga w nauce języka obcego?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum sanepid.forumoteka.pl Strona Główna -> Linkownia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastÄ™pny temat  
Autor Wiadomość
DerrecKamaz
Gość





PostWysÅ‚any: PiÄ… Kwi 07, 2023 8:18 am    Temat postu: Co najbardziej pomaga w nauce jÄ™zyka obcego? Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim pasja. Jeśli nie podoba Ci się język, którego się uczysz lub np. nie fascynuje Cię kultura kraju, który się nim posługuje, będzie dużo trudniej. A poza tym otoczenie się językiem ze wszystkich stron (wyjazd i intensywna nauka języka sprawdziła się u mnie najlepiej) i powtarzanie, powtarzanie, powtarzanie, słuchanie piosenek, oglądanie filmów, filmików, czytanie artykułów, słuchanie radia, śledzenie memów w tym języku, powtarzanie, powtarzanie.
Powrót do góry
h377
Gość





PostWysÅ‚any: PiÄ… Kwi 07, 2023 8:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich, jestem w Polsce od ponad roku. I pomyślałem, że chciałbym https://allrightpro.com/pl/ wjechać do Ameryki, ale do tego musiałbym nauczyć się angielskiego. Aby to zrobić, zwróciłem się do prywatnej szkoły, która uczy angielskiego. Nie zastanawiając się dwa razy, zrobiłem to i od ponad miesiąca się uczę. Możesz też przejść przez tę szkołę, to nie zajmie dużo czasu.
Powrót do góry
makrela
Forumowy wymiatacz


Dołączył: 05 Gru 2022
Posty: 363

PostWysÅ‚any: PiÄ… Sie 18, 2023 4:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oglądanie seriali w języku angielskim to nie tylko doskonała rozrywka, ale też sposób na poprawę swoich umiejętności językowych. Zastanawiacie się, które seriale warto wybrać? Odpowiedzi na to pytanie znajdziecie tutaj https://www.kujawy.info/aktualnosc/jakie-seriale-ogladac-zeby-poprawic-swoj-angielski/ więc oczywiście gorąco polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Raya
Semi-pro User


Dołączył: 29 Wrz 2021
Posty: 43

PostWysÅ‚any: Nie Wrz 03, 2023 7:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno dobry lektor, samemu idzie znacznie dłużej, jest też coś takiego jak https://bs-ict.pl/pl/coaching_jezykowy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wease43
User


Dołączył: 26 Cze 2023
Posty: 9

PostWysÅ‚any: Wto Mar 12, 2024 8:40 am    Temat postu: obejrzyj tutaj Odpowiedz z cytatem

Wyrazy uznania dla - obejrzyj tutaj za oferowanie zasobów w wielu językach! Sekcja "Inne języki" była dla mnie przełomem w poruszaniu się po globalnym krajobrazie biznesowym. Niezależnie od tego, czy odświeżam swój francuski na spotkanie z klientem, czy uczę się podstawowego mandaryńskiego na nadchodzącą podróż, G-Staff zapewnia mi wsparcie. To bardzo cenne źródło informacji dla każdego, kto prowadzi interesy na arenie międzynarodowej. Tak trzymać, świetna robota!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum sanepid.forumoteka.pl Strona Główna -> Linkownia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Szybka odpowiedź
Użytkownik:
Wynik działania: 3+4 =


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum