Forum sanepid.forumoteka.pl Strona Główna sanepid.forumoteka.pl
forum pracowników Państwowej Inspekcji Sanitarnej
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

przyczepa gastronomiczna

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum sanepid.forumoteka.pl Strona Główna -> Co i jak z załatwić w sanepidzie...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
yareba
User


Dołączył: 15 Kwi 2009
Posty: 1

PostWysłany: Sro Kwi 15, 2009 10:42 am    Temat postu: przyczepa gastronomiczna Odpowiedz z cytatem

Witam,
mam przyczepę gastronomiczną w której chcę prowadzić rożno, grill, kebaba(z gotowych produktów). Jestem przed odbiorem Sanepidu. Proszę o pomoc, tzn. jak mam się przygotować do tego, czy wszystkie urządzenia muszą być zainstalowane, czy muszę mieć jakieś certyfikaty do tych urządzeń, czy środki czystości muszę mieć na kontroli, czy musi być pełne wyposażenie (wszystkie drobne akcesoria:tacki, sztućce, ręczniki papierowe itp.) . Nie mam pojęcia jak to "ugryźć" , co przygotować by było jak najmniej problemów. Proszę o pomoc.

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
makrela
Forumowy wymiatacz


Dołączył: 05 Gru 2022
Posty: 349

PostWysłany: Wto Lut 27, 2024 9:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyczepy ciężarowe odgrywają kluczową rolę w logistyce i dystrybucji towarów, umożliwiając efektywny transport dużych ilości ładunków na długie dystanse. Ich zastosowanie, jak opisano na https://jaw.pl/2023/11/rola-przyczep-ciezarowych-w-transporcie-towarow/ znacząco przyczynia się do optymalizacji kosztów i czasu dostaw, co jest fundamentem sprawnie działającej gospodarki. Dzięki różnorodności typów przyczep, możliwe jest dostosowanie ich do specyficznych potrzeb przewozowych, co dodatkowo podnosi efektywność całego łańcucha dostaw.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum sanepid.forumoteka.pl Strona Główna -> Co i jak z załatwić w sanepidzie... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Szybka odpowiedź
Użytkownik:
Wynik działania: 3+5 =


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum