Forum sanepid.forumoteka.pl Strona Główna sanepid.forumoteka.pl
forum pracowników Państwowej Inspekcji Sanitarnej
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pomocy! --->Książeczka do celów sanitarno-epidemiologiczn

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum sanepid.forumoteka.pl Strona Główna -> Co i jak z załatwić w sanepidzie...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gapa
Gość





PostWysłany: Pon Mar 30, 2009 3:30 pm    Temat postu: Pomocy! --->Książeczka do celów sanitarno-epidemiologiczn Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry!
Słyszałam, że książeczkę zdrowia do celów sabnitarno-epidemiologicznych wyrabia się raz na całe życie. Ja, pracując 2 lata temu w gastronomii taką książeczkę sobie wyrobiłam. Pech jednak sprawił, że przy przeprowadzaniu sie kilka miesięcy temu owa książeczka się gdzieś się zapodziała... Rolling Eyes Przerzuciłam w jej poszukiwaniu cały dom ale niestety, nie ma jej nigdzie. : /
Czy ktoś życzliwy na tym forum mógłby odpowiedzieć mi na pytanie, co teraz powinnam zrobić? Czy mogę wyrobić sobie teraz od początku nową książeczkę? Czy nie będę miała problemu z powtórzeniem badań?
A może lepiej napisać jakieś podanie do Głównego Inspektoratu Sanitarnego w sprawie wydania duplikatu? Bo tak też kiedyś ktoś mi powiedział...
Bardzo proszę o odpowiedź.
Miłego dnia! : )
Powrót do góry
Sansei
Prawa ręka Admina


Dołączył: 27 Lis 2008
Posty: 1020

PostWysłany: Pon Mar 30, 2009 5:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cóż po pierwsze tej książeczki sienie robi raz na całe życie, ale przez pewną interpretację lekarzy tak to wygląda.... Zgłoś siedo stacji w której ją wyrabiałas, a zajrzą do archiwów i mogą wystawić duplikat, chyba za niewielką opłatą, tylko pamiętaj rok wydania no i choćby jeszcze miesiąc Wink
Co do wyrobienia nowej książki to nie zaszkodzi, tylko teraz w sanepidzie dostaniesz wyniki, które do książeczki wpisze lekarz medycyny pracy, trochę się pozmieniało Wink
Dlaczego miała byś mieć problemy z wyrobieniem? Jęli masz jakieś podejrzenia co do swego stanu zdrowia to tymbardziej powinnaś badania zrobić jeszcze raz. Gorzej jeśli się okaże, że "coś masz" nie zrobisz badań i coś się wydarzy.
Pozdrawiam i miłego dnia Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gapa
Gość





PostWysłany: Pon Mar 30, 2009 6:15 pm    Temat postu: Dziękuję : ) Odpowiedz z cytatem

Dziękuję bardzo za odpowiedź. : )
Wyrobię sobie drugą książeczkę na koszt firmy, w której mam zamiar wkrótce zacząć pracę Very Happy
A podejrzeń żadnych nie mam i na 99,9% jestem zdrowa, no chyba że do grona chorób zaliczymy moje roztargnienie związane ze zgubieniem owej książeczki. : )
Dziękuję jeszcze raz i życzę miłego wieczoru. : )
Powrót do góry
Sansei
Prawa ręka Admina


Dołączył: 27 Lis 2008
Posty: 1020

PostWysłany: Pon Mar 30, 2009 6:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Popieram, firma, jeśli jest z tych odpowiedzialnych to nie powinna robić kłopotów, a wręcz sama zachęcać Wink
Wzajemnie miłego wieczoru.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum sanepid.forumoteka.pl Strona Główna -> Co i jak z załatwić w sanepidzie... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Szybka odpowiedź
Użytkownik:
Wynik działania: 3+2 =


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum