Forum sanepid.forumoteka.pl Strona Główna sanepid.forumoteka.pl
forum pracowników Państwowej Inspekcji Sanitarnej
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siÄ™, by sprawdzić wiadomoÅ›ciZaloguj siÄ™, by sprawdzić wiadomoÅ›ci   ZalogujZaloguj 

Planowanie w epidemiologii

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum sanepid.forumoteka.pl Strona Główna -> Epidemiologii
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastÄ™pny temat  
Autor Wiadomość
Kto?tam
Gość





PostWysÅ‚any: Pon Paź 12, 2009 8:30 am    Temat postu: Planowanie w epidemiologii Odpowiedz z cytatem

Naprawdę dziwię się, że jest tak mało zagadnień z epidemiologii do omówienia na forum. Postanowiłam więc zasygnalizować taki problem: chodzi mi o ujęcie prywatnych praktyk lekarskich (gab. stomatologiczne) działających w ramach NZOZ-ów. Gabinety te działają owszem w strukturach ZOZ-ów i finansowane są NFZ, ale prowadzą również działalność jako gabinety prywatne pod tym samym adresem.
OTO PYTANIE: Czy można je ująć w planach jako odrębne obiekty do kontrolowania (działalność prywatna), czy mamy je kontrolować w ramach NZOZ i nie ujmować jako odrębną pozycję ???
Z góry dziękuję za odpowiedzi Confused
Powrót do góry
mika
Gość





PostWysÅ‚any: Pon Paź 12, 2009 7:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z jednego gabinetu nie można zrobić kilku, chyba, że w tym gabinecie jest podpisana umowa na inną działalność w innych godzinach, to wówczas się go kontroluje. Ale tego samego lekarza 2 razy to bezsens i 2 razy te same załączniki wypełniać, bo nic nowego się tam nie znajdzie.
Powrót do góry
cezary
User


Dołączył: 12 Paź 2009
Posty: 3

PostWysÅ‚any: Wto Paź 13, 2009 5:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Istotne jest,czy działalność prywatna jest w tym samym zakresie co działalność w ramach NZOZ-u. Jeżeli tak to bez sensu jest mnożenie placówek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kto?tam
Gość





PostWysÅ‚any: Sro Paź 14, 2009 12:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za uwagi. Ja też tak myślałam, ale mam upierdliwą kierowniczkę i chciałam się upewnić. Jeszcze raz dziękuję.
Powrót do góry
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum sanepid.forumoteka.pl Strona Główna -> Epidemiologii Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Szybka odpowiedź
Użytkownik:
Wynik działania: 3+4 =


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum