Forum sanepid.forumoteka.pl Strona Główna sanepid.forumoteka.pl
forum pracowników Państwowej Inspekcji Sanitarnej
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

stara a nowa książeczka sanepidowska

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum sanepid.forumoteka.pl Strona Główna -> Co i jak z załatwić w sanepidzie...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ili
User


Dołączył: 25 Wrz 2009
Posty: 1

PostWysłany: Pią Wrz 25, 2009 10:38 am    Temat postu: stara a nowa książeczka sanepidowska Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry,
mam pytanie dotyczącej książeczki "sanepidowskiej",
czy ma jakąś ważność, chodzi o to, że wyrabiałam ją
w roku 1997 w miejscowości Brodnica, czy muszę wyrobić
nową, gdyż zmieniłam nazwisko oraz adres zamieszkania,
czy dalej mogę używać tej starej,
aktualnie mieszkam w okolicach Starogardu Gdańskiego.

Proszę o odpowiedź.
Z góry serdecznie dziękuję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gość






PostWysłany: Pią Wrz 25, 2009 12:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest wyraźnie napisane, że należy uzyskać nowe orzeczenie przy każdej zmianie pracy, co oznacza, że to lekarz, do którego się udasz decyduje czy należy powtórzyć badanie kału i jakie zrobić ewentualnie badania...

Lekarz może wydać orzeczenie na rok, dwa lub bezterminowo, ale zawsze należy pamiętać, że tyczy się to tylko danej pracy - każda zmiana miejsca pracy = nowe orzeczenie

a kontroli sanepidu należy pokazać orzeczenie lekarskie, nieważne w jakiej formie - czy będzie to wpis do książeczki czy zaświadczenie lekarskie na osobnym druku (ponieważ nigdzie nie jest sprecyzowane jak dane orzeczenie ma wyglądać), liczy się dopuszczenie do pracy na danym stanowisku


a książeczki się teraz nigdzie nie wyrabia tylko kupuje ją w drukach akcydensowych, chyba lepiej by było żeby była na odpowiednie nazwisko... jak każdy dokument
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum sanepid.forumoteka.pl Strona Główna -> Co i jak z załatwić w sanepidzie... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Szybka odpowiedź
Użytkownik:
Wynik działania: 5+1 =


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum