Forum sanepid.forumoteka.pl Strona Główna sanepid.forumoteka.pl
forum pracowników Państwowej Inspekcji Sanitarnej
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Fuzja HK z ZNS.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum sanepid.forumoteka.pl Strona Główna -> Higieny Komunalnej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kamil.wroblewski
Semi-pro User


Dołączył: 08 Lut 2010
Posty: 29

PostWysłany: Wto Lut 09, 2010 7:16 pm    Temat postu: Fuzja HK z ZNS. Odpowiedz z cytatem

Doszły mnie ostatnio słuchy (na razie tylko słuchy i nie wiem na ile prawdziwe), iż Zapobiegawczy Nadzór Sanitarny ma zostać połączony z Higieną Komunalną. Czy ktoś z Was o czymś takim słyszał. Jeśli tak to na ile to są plotki albo plany z najniższej półki a na ile ktoś realnie o tym myśli. Z tego co mi przekazano chodzi o redukcję etatów głównie ZNS i przejęcie obowiązków przez HK. Ja u siebie mam prawie 350 obiektów wraz z koleżanką na 2 osoby. Może to nie są porażające ilości ale więcej roboty nie potrzebujemy Very Happy .
PS. Nie chcę żeby ktoś mnie oskarżał, że jakieś brzydkie bąki na forum puszczam (straszę innych) ale na serio doszły mnie takie słuchy a sam wolałbym ażeby to nie było prawdą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
generał
Site Admin


Dołączył: 13 Lut 2009
Posty: 329

PostWysłany: Wto Lut 09, 2010 7:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Było takie pismo GISu w zeszłym roku o ile dobrze pamiętam dotyczyło także epidemiologii. Plany były takie żeby wydzielić epidemiologie z nadzoru bieżącego miałaby tylko zajmować się dochodzeniem epidemiologicznym i wszystkimi innymi sprawami stricte epidemiologicznymi. Natomiast HK miałaby kontrolować pod względem sanitarnym gabinety lekarskie itp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamil.wroblewski
Semi-pro User


Dołączył: 08 Lut 2010
Posty: 29

PostWysłany: Wto Lut 09, 2010 8:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

generał napisał:
Było takie pismo GISu w zeszłym roku o ile dobrze pamiętam dotyczyło także epidemiologii. Plany były takie żeby wydzielić epidemiologie z nadzoru bieżącego miałaby tylko zajmować się dochodzeniem epidemiologicznym i wszystkimi innymi sprawami stricte epidemiologicznymi. Natomiast HK miałaby kontrolować pod względem sanitarnym gabinety lekarskie itp.

O tym też słyszałem. A co z ZNS? Czy te dwie sprawy były na jednym piśmie z GIS'u?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
generał
Site Admin


Dołączył: 13 Lut 2009
Posty: 329

PostWysłany: Wto Lut 09, 2010 8:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tej chwili ciężko mi sobie przypomnieć Question (tyle tych propozycji było, i jedna lepsza od drugiej Very Happy ) ale wydaje mi się że tak.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamil.wroblewski
Semi-pro User


Dołączył: 08 Lut 2010
Posty: 29

PostWysłany: Wto Lut 09, 2010 9:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak zwykle - trzeba drochę dół postraszyć, żeby sobie za dużo nie myślał. Pewnie pic na wodę fotomontarz i wszystko spali na panewce Laughing .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jag61
Forumowy wymiatacz


Dołączył: 01 Sie 2009
Posty: 429

PostWysłany: Sro Lut 10, 2010 6:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taaa... pomysł takiej "fuzji" (fuzi ??)mi się podobuje........... (choć raczej nazwał bym to "garłaczem" Wink - albo inszą lontówką/kapiszonówką..) - nie ma to jak "podobne zakresy działania" Smile Smile
_________________
グジェゴジ
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum sanepid.forumoteka.pl Strona Główna -> Higieny Komunalnej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Szybka odpowiedź
Użytkownik:
Wynik działania: 5+3 =


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum