Forum sanepid.forumoteka.pl Strona Główna sanepid.forumoteka.pl
Opis Twojego forum

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Z czego jesteś zadowolony?
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum sanepid.forumoteka.pl Strona Główna -> Aktualności
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ba?ka co ma fajny biust
Gość

PostWysłany: Sro Paź 21, 2009 4:39 pm    Temat postu: Z czego jesteś zadowolony? Odpowiedz z cytatem

Wychodząc na przeciw słusznym sygnałom forumowiczów, że tylko marudzimy na tym formum i krytykujemy, zachęcona wsparciem kolegów zakładam nowy wątek:

Co lubisz w swojej pracy?
Co Ci sie podoba?
Z czego jestes zadowolony?
A może jesteś z czegoś dumny?.

Zapraszam wszystkich do szczerych wypowiedzi. Każdy może tu sobie ulżyć. :rotfl:

Aby zagaić jako pierwszego zadowolonego wpisuję HANSA. Sama się jeszcze nie wpisuję, bo muszę się chwilkę zastanowic od czego zaczać Wink .

1. Hans jest zadowolony ze swoich zarobków - "nie jest tak źle". Więcej szczegółów w wątku off topic "związki zawodowe".
Powrót do góry
Sansei
Moderator

PostWysłany: Sro Paź 21, 2009 5:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Choć troche się waham czy to najlepsze miejsce na forum na ten temat (Agilent może to przenieść?! )..... to z odpowiedzią wyskoczę nie co przed szereg, bo potem mogę nie mieć czasu Wink
Mi siebardzo podoba, że godziny pracy są w dość sensownej porze, wolne weekendy, że bez większych problemów można wziąść urlop, że choć zarobki są niskie, to tyle ile na rękę to i na papierze - nie ma pod stołem i przynajmniej składka na ZUS idzie pełna, tylko czy to plus?! (tak wiem rym), no i samam praca potrafi być całkiem interesująca chwilami.....to tak po krótce ode mnie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gość

PostWysłany: Sro Paź 21, 2009 5:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Błagam, tylko nie przesuwajcie tego do wątku "co nas boli" :devil:
Powrót do góry
Lubella
Gość

PostWysłany: Sro Paź 21, 2009 5:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dumna będę jak w Lublinie padną związki zawodowe Laughing
Powrót do góry
Agilent
Site Admin

PostWysłany: Sro Paź 21, 2009 9:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm plusy?

duzo kobiet co maja fajny biust Razz

Forumowy wymiatacz

PostWysłany: Sro Paź 21, 2009 9:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cieszę się z tego wątku. Nie uczestniczyłam w przepychankach słownych dot. naszej pracy, bo wiem z doświadczenia, że najlepszy chory sposób na kierowanie ludźmi to ich skłócenie. bardzo często nastawia się jedne działy negatywnie na drugie bo w zamieszaniu łatwiej wtedy coś ugrać. dlatego spór nadzór - laboratoria, związki A- związki B, bezzwiązkowcy - związki, zawsze komuś dużą korzyść przynoszą. pracownicy na wzajem się pilnują a i doniosą co nieco w odpowiednie miejsce. dlatego jak ognia unikam plotek i nie wierzę w stwierdzenia "a wiesz w labie powiedzieli, że ta z nadzoru to ....". Jednocześnie nauczyłam się też reagowania w pewnych sytuacjach, bo pracujemy w miejscu gdzie kłamstwo wielokrotnie powtarzane w pewnym momencie staje się prawdą.....

co lubię w mojej pracy:

- poznałam rewelacyjnych ludzi
- piekielnie dużo się nauczyłam i cały czas rozwijam
- lubię to co robię, naprawdę ta praca daje mi satysfakcję
- stałe godziny pracy
Powrót do góry
Sansei
Moderator

PostWysłany: Sro Paź 21, 2009 9:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sorry mistrzu ale chcialem zacytowac twoja wypowiedz i wyedytowalem ci niechcacy posta :/ f.u.c.k

Agilent, żartujesz, czy faktycnie masz tak dobrze wyposażone kadry hehe Wink
Powrót do góry
Aguśka
Forumowy wymiatacz

PostWysłany: Sro Paź 21, 2009 10:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

taaa "rozmowy w kuluarach" dały nie raz więcej, niż samo szkolenie. integracja wieczorna zawsze mijała w miłych klimatach Wink
Powrót do góry
kol
User

PostWysłany: Czw Paź 22, 2009 6:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spotkania szkoleniowe z ludźmi z działu zawsze były najlepszym źródłem informacji. Exclamation Tak po przemyśleniu mamy całkiem niezłą pracę w rozsądnych godzinach , można liczyć na szkolenia a ludzie z pozostałych stacji są przyjaźni i otwarci do dzielenia się swoimi informacjami. Jak mam problem dzwonię do zaprzyjaźnionej stacji i pomogą Razz
Powrót do góry
Agilent
Site Admin

PostWysłany: Czw Paź 22, 2009 7:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Agilent, żartujesz, czy faktycnie masz tak dobrze wyposażone kadry hehe Wink
jak na 150 osob w stacji masz tylko 7 czy 8 facetow a reszta to kobitki to nawet statystycznie wypada, ze musza byc takie modele XL Razz

A na powaznie to lubie ludzi z ktorymi pracyje w swoim oddziale - moge zaryzykowac stwierdzenie, ze bezstresowo w sesie atmosfery.
Stałe raczej godziny pracy, bez problemu z urlopem, lubie to co robie i mam z tego satysfakcje. Zwlaszcza jak kwestionujemy jakies probki nieuczciwych producentow albo wykrywamy przelroczenia na stanowiskach pracy to mam taki wewnetrzny usmiech jka Kapitan Ameryka gdy lapal komunistow Wink

Semi-pro User

PostWysłany: Czw Paź 22, 2009 10:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubię swoją pracę, bo znam sie na niej, już 2x miałam propozycję intratniejszej w pełnym tego słowa znaczeniu, ale jakoś tak mi żal rozstawać z ludżmi, zarówno z tymi z którymi pracuję, wspólpracuję oraz tymi których kontroluję. Ponadto, ta może nie na 100%, (obecnie) ale stagnacja zatrudnienia, stałe godziny pracy, urlop w razie potrzeby. Gdy się zastanowię to w oknie strat i zysków - z mojego zatrudnienia w Stacji jest więcej zysku niż strat.
Cieszę się, że powstał ten wątek, bo narzekać to mi sie nie chce...
Pozdrawiam wszystkich zadowolonych, tych niezdecydowanych też.........

jag61
Forumowy wymiatacz

PostWysłany: Pią Paź 23, 2009 5:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubię swoją pracę bo:
1. Pracuję (i pracowałem) z fajnymi ludźmi (w większości Wink ) - miałem szczęście (do tej pory) do OK bezpośredniego kierownictwa Smile
2. Duuuużo się nauczyłem (przydatne również w życiu prywatnym)
3. Jestem zadowolony/dumny jak uda się coś "wyprostować" / udowodnić, że ktoś robiąc coś źle działa na własną szkodę (i nie tylko na własną) - czyli pośrednio/bezpośrednio pomóc innym (abstrahuję od "jakości" przepisów) - zapobiec czemuś "gorszemu".
4. Co do godzin pracy - nie będę się wypowiadał Smile - i tak chcą nas "zjeść" ze względu na 5-cio godzinny (przynajmniej teoretycznie/oficjalnie) czas pracy Smile - ale pracowałem już i 7,15 i 8 i 5 Smile
5. Podoba mi się praca w terenie - nie znoszę siedzenia na d... w jednym miejscu Smile - poznajesz przy okazji nowe miejsca, ludzi i próbujesz rozwiązać nowe problemy Smile...

P.s.
Arrow Aqilent napisał
Kod:
Zwlaszcza jak kwestionujemy jakies probki nieuczciwych producentow albo wykrywamy przelroczenia na stanowiskach pracy to mam taki wewnetrzny usmiech....
- fakt - udaremnienie oszustwa czy też nieświadomie (albo świadomie !) robionej szkody (boć przecież nieznajomość przepisów nie zwalnia od odpowiedzialności Wink ) powoduje naprawdę głęboką satysfakcję XD .....
N.p kiedyś, w Materiałach Budowlanych zapobieżenie wprowadzenia dzieciaków do "świeżo wyremontowanych" pomieszczeń/komór gazowych Smile Czy też obecnie udowodnienie lekarzowi, że pielęgniarka zabiegowa "dostaje" większe dawki promieniowania niż on i co można/trzeba zrobić aby ją lepiej chronić Smile...
Czy też "przewalenie" 40 ton skisłych śmieci i znalezienie przyczyny włączania się bramki dozymetrycznej (błąd ludzki/niedopełnienie procedur - miała prawo się włączać)... Ewentualnie, robiąc pomiary na wys 250 m npt obejrzeć niepowtarzalne widoki miasta Smile
Ta... to wywołuje wewnętrzny uśmiech Smile

Adela
Gość

PostWysłany: Pią Paź 23, 2009 9:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pozytywy mojej pracy:
- koniec pracy o 15
- nie ma wiekszego stresu, stres bardziej generuja ludzie niz sytuacje
- jest kilkoro mlodych ludzi z ktorymi mozna pogadac
- urlopy bez problemow (gorzej za co?)
- nie ma poczucia rywalizacji i konkurencji - wszyscy jedziemy na jednym wozku
Powrót do góry
Sansei
Moderator

PostWysłany: Pią Paź 23, 2009 3:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jag61 napisał:

.. Ewentualnie, robiąc pomiary na wys 250 m npt obejrzeć niepowtarzalne widoki miasta Smile

Gdzie, jak i pocoś aż tak wysoko wlazł Wink

No tak wykrywanie nieprawidłowości, zwlaszcza takich poważniejszych hmm powiedzmy na skalę krajową to bardzo ciekawa sprawa.

Nom i ta praca do 15, a zwłaszcza, że po przekroczeniu godziny 15:05 to już mnie nic nie interesuje, nikt do mnie nie będzie wydzwaniał ani do pracy spowrotem nie ściągnie Wink
Powrót do góry
jag61
Forumowy wymiatacz

PostWysłany: Pią Paź 23, 2009 3:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i u mnie jest ból (tzn nie do końca Wink ) - Ja mogę być "zerwany" o każdej porze dnia i nocy - drużyna d/s zdarzeń radiacyjnych Smile - ale mnie to nie przeszkadza Smile
P.s.
250m npt - daawne czasy - obmierzało się anteny Smile - zresztą wolałem tam (nawet fajny podest technologiczny - można było popatrzeć prosto w dół Wink ) niż np. zimą po dachach skakać - raz miałem "poślizg"..... Smile ( no, może nie raz - ale ten jeden zapamiętałem dobrze Wink )

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum sanepid.forumoteka.pl Strona Główna -> Aktualności Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Szybka odpowiedź
Użytkownik:
Wynik działania: 5+1 =

Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach