Forum sanepid.forumoteka.pl Strona Główna sanepid.forumoteka.pl
forum pracowników Państwowej Inspekcji Sanitarnej
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

kontrola sanepidu na stacji paliw

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum sanepid.forumoteka.pl Strona Główna -> Co i jak z załatwić w sanepidzie...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
k4si4
Gość





PostWysłany: Czw Maj 27, 2010 8:48 am    Temat postu: kontrola sanepidu na stacji paliw Odpowiedz z cytatem

Witam,
do mojej firmy (stacja paliw) przysłano pismo iż w ciągu najbliższych dni odwiedzi nas inspektor sanitarny Smile
Szef zalecił mi sprawdzenie wymaganej dokumentacji, niestety nie mam pojęcia jakie dokumenty powinna posiadać moja firma. Na co dzien zajmuję się logistyką w firmie a nie dokumentacja. Dlatego proszę o pomoc, wypisanie jakie dokumenty mogą byc sprawdzane itp
Powrót do góry
Sansei
Prawa ręka Admina


Dołączył: 27 Lis 2008
Posty: 1020

PostWysłany: Czw Maj 27, 2010 8:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stacja paliw, tak... standard czyli wpis do rejestru działalności gospodarczej lub KRS, regon, NIP ewentualnie PESEL jeśli to wpis do ewidencji, zaświadczenia lekarskie pracowników, oceny ryzyka i dokumenty poświadczające zapoznanie się z ryzykiem przez pracowników zawodowego, instrukcje stanowiskowe i I pomocy. Zapewne oprócz paliwa sprzedajecie tez inne preparaty klasyfikowane jako niebezpieczne, wiec takze spis preparatów klasyfikowanych jako niebezpieczne wprowadzanych do obrotu i karty charakterystyk tych substancji/preparatów.... pewnie też coś stosujecie - jakieś substancje preparaty choćby do sprzątania i to tez mogą byc klasyfikowane jako niebezpieczne, to do nich też spis tylko że stosowanych w zakładzie preparatów/substancji niebezpiecznych i ich karty charakterystyki... hmm nie wiem czy czegoś teraz nie zapomniałem, a może jeszcze odnośnie zapewnienia odzieży roboczej i jej prania/utrzymania w odpowiednim stanie....aha jeśli to nie szef przyjmie kontrolę to dla Ciebie odpowiednie upoważnienie do przyjęcia kontroli...książkę kontroli...

Proponuję zadzwonić do stacji i porozmawiać z osoba, która was będzie kontrolować i podpytać w jakim zakresie zamierza to robić, przy okazji można się podpytać kiedy Wink
Ciekawe jak jeszcze jest wyposażona stacja, macie np. myjnię?
Macie preparaty klasyfikowane jako C R 35? Ewentulanie T+

Trudno tak wszystko z głowy podać, wiele zalezy od konkretnej stacji i co jest Wink

Mam nadzieję, ze jakoś pomogłem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hans
Forumowy wymiatacz


Dołączył: 20 Paź 2009
Posty: 215

PostWysłany: Czw Maj 27, 2010 10:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy na stacji jest wc dla klientów, gastronomia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum sanepid.forumoteka.pl Strona Główna -> Co i jak z załatwić w sanepidzie... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Szybka odpowiedź
Użytkownik:
Wynik działania: 1+3 =


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum