Forum sanepid.forumoteka.pl Strona Główna sanepid.forumoteka.pl
forum pracowników Państwowej Inspekcji Sanitarnej
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Podróż do USA

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum sanepid.forumoteka.pl Strona Główna -> Hyde Park
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gazela
Forumowy wymiatacz


Dołączył: 01 Kwi 2022
Posty: 206

PostWysłany: Czw Maj 26, 2022 7:28 pm    Temat postu: Podróż do USA Odpowiedz z cytatem

Hej wszystkim. Nie wiem czy już może byliście czy jednak jeszcze nie, ale ja również na ten moment chcę przede wszystkim wybrać się na podróż do USA. Myślę, że mniej więcej taka wycieczka odbyłaby się w tym roku. Czy wy może już również w taki sposób podróżowaliście i wiecie jak taki wyjazd do USA zaplanować?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Papit
User


Dołączył: 28 Maj 2022
Posty: 1

PostWysłany: Sob Maj 28, 2022 8:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze mi się marzyła taka podróż
_________________
Poduszki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hels
User


Dołączył: 29 Maj 2022
Posty: 4

PostWysłany: Nie Maj 29, 2022 4:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy nie byłem w Stanach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aley
User


Dołączył: 16 Paź 2022
Posty: 4

PostWysłany: Nie Paź 16, 2022 9:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że w przypadku takiej wyprawy do USA, to warto mieć porządne ubezpieczenie turystyczne, takie jak to https://tueuropa.pl/ubezpieczenia-turystyczne.htm - to daje spory luz i komfort psychiczny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
CraighSchneider
User


Dołączył: 21 Paź 2022
Posty: 4
Skąd: UK, Manchester

PostWysłany: Pią Paź 21, 2022 9:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy wy może już również w taki sposób podróżowaliście i wiecie jak taki wyjazd do USA zaplanować?
_________________
Foodie, hiphop head, Bauhaus fan and collaborator. Working at the intersection of the front and back end of slotsup.com to achieve solutions to the wishes of our regular users. Nothing ventured, nothing gained.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
EliaT
Forumowy wymiatacz


Dołączył: 19 Cze 2022
Posty: 296

PostWysłany: Pon Sty 02, 2023 11:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaraz po przylocie do Stanów Zjednoczonych Twój bagaż może zostać poddany szczegółowej kontroli celnej. Na lotniskach sprawdza się oczywiście wszystkich podróżujących, lecz oprócz tego przeprowadza się dodatkowe, bardziej szczegółowe kontrole. Niespodziewana rewizja może przytrafić się każdemu, gdyż urzędnicy wyrywkowo wybierają przypadkowe osoby. Kontrola przebiegnie szybko i bezproblemowo, ale pod warunkiem, że nie masz nic do ukrycia. Jeśli w Twoim bagażu znajdą się niedozwolone towary lub zawartość nie będzie zgodna z deklaracją celną, możesz mieć kłopoty…Warto wiec wiedzieć czego nie wwozić do Ameryki https://estavisa.pl/czego-nie-mozna-wwozic-do-usa/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
osk.bork
Semi-pro User


Dołączył: 07 Sty 2023
Posty: 30

PostWysłany: Sro Sty 11, 2023 10:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podróż do Stanów to jest świetne przeżycie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ulkaa
Gość





PostWysłany: Pią Wrz 15, 2023 11:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też właśnie w planach mam wybrać się zagranicę. Co prawda nie do Ameryki, ale kilku innych miejsc. No i tutaj mam do was pytanie - jakie walizki do samolotu są najlepsze? Czy bardziej takie na kółkach, czy może takie na ramie lub plecak?
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum sanepid.forumoteka.pl Strona Główna -> Hyde Park Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Szybka odpowiedź
Użytkownik:
Wynik działania: 5+4 =


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum