Forum sanepid.forumoteka.pl Strona Główna sanepid.forumoteka.pl
forum pracowników Państwowej Inspekcji Sanitarnej
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siÄ™, by sprawdzić wiadomoÅ›ciZaloguj siÄ™, by sprawdzić wiadomoÅ›ci   ZalogujZaloguj 

ProszÄ™ o pomoc - salon kosm..

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum sanepid.forumoteka.pl Strona Główna -> Co i jak z zaÅ‚atwić w sanepidzie...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastÄ™pny temat  
Autor Wiadomość
Konrad
Gość





PostWysÅ‚any: Nie Lis 01, 2020 9:20 am    Temat postu: ProszÄ™ o pomoc - salon kosm.. Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie Panie jak i Panów tutejszego forum:)
Jestem w trakcie remontu oraz otwarcia salonu kosmetycznego..otóż salon będzie otwierany w bylym już salonie kosmetycznym, który swoją działalność zakończył w tamtym roku..Stan lokalu jest agonalny dlatego zabrałem się za remont(doprowadzenie wody oraz odpływu do reszty pomieszczeń,płytki,płyty kg oraz dodatkowe gniazdka). Pytanie moje brzmi jak to wygląda z punktu technicznego czy np. Gniazdka muszą być na jakiejś danej wysokości? - również, wysokość pomieszczeń w tym WC? Czy skoro był tam już salon to nie muszę się o nic martwić..?Czy może zdarzy się sytuacja, że skoncze remont - sanepid mnie odwiedzi i się 'zdziwie' bo będa kazali mi większość rzeczy przerabiać?Jest możliwość jakiejs wstepnej kontroli by poinformować co będzie się robiło a co może nie przejsc gdy ta kontrola w późniejszym czasie się pojawi? Bo robić w ciemno i myśleć 'a może przejdzie' - to też nie sztuka:) Dopiero obchodze się w temacie więc proszę o wyrozumiałość i z gory dziękuję za pomoc:)
Powrót do góry
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum sanepid.forumoteka.pl Strona Główna -> Co i jak z zaÅ‚atwić w sanepidzie... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Szybka odpowiedź
Użytkownik:
Wynik działania: 3+4 =


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum