Forum sanepid.forumoteka.pl Strona Główna sanepid.forumoteka.pl
forum pracowników Państwowej Inspekcji Sanitarnej
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jakie wymagania dla wózka z hot dogami na pasażu

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum sanepid.forumoteka.pl Strona Główna -> Co i jak z załatwić w sanepidzie...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
moni.sz1
Gość





PostWysłany: Nie Mar 06, 2011 2:51 pm    Temat postu: Jakie wymagania dla wózka z hot dogami na pasażu Odpowiedz z cytatem

Witam,
mam bardzo ważne dla mnie pytanie. Otwieram na pasażu centrum handlowego punkt małej gastronomi tj będę sprzedawać hot dogi z wózka. Wózek ma małą umywaleczkę z wodą, ale woda jest z butli, nie bieżąca. Toaleta jest dostępna na pasażu, ale jest to toaleta dla wszystkich klientów centrum handlowego.
Formalności w sanepidzie dopiero przede mną i nie wiem czego się spodziewać. Jakie będą wymagania? Co z zapleczem pracowniczym w takiej sytuacji? Będę bardzo wdzięczna za pomoc.
pozdrawiam
Powrót do góry
Zośka
Forumowy wymiatacz


Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 167

PostWysłany: Sro Mar 09, 2011 1:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rozporządzenie 852/2004 w sprawie higieny srodków spożywczych załącznik II jest tam rozdział III o ruchomych punktach sprzedaży
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum sanepid.forumoteka.pl Strona Główna -> Co i jak z załatwić w sanepidzie... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Szybka odpowiedź
Użytkownik:
Wynik działania: 1+4 =


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum