Forum sanepid.forumoteka.pl Strona Główna sanepid.forumoteka.pl
forum pracowników Państwowej Inspekcji Sanitarnej
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

zagrożenie chemiczne i fizyczne

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum sanepid.forumoteka.pl Strona Główna -> Co i jak z załatwić w sanepidzie...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dariusz bagi
Gość





PostWysłany: Nie Maj 03, 2015 1:24 pm    Temat postu: zagrożenie chemiczne i fizyczne Odpowiedz z cytatem

Witam mieszkam w małej miejscowości kaimy gmina jedwabne i chciałbym zgłosić problem . mój sąsiad otworzył firme ktora zbiera folie od rolników i składuje ją na podwórku ,żeby to. Było mało z tej folii lęgną się szczury i chodzą teraz u każdego rolnika. Piszę ten donos ponieważ szczury dostają sie do domu . składowisko znajduje się w adresie kaimy 5 18-420 jedwabne proszę o szybkie rozpatrzenie mojego donosu . z góry dziękuje
[url][/url]
Powrót do góry
fibi
User


Dołączył: 06 Cze 2015
Posty: 3
Skąd: Czechowice

PostWysłany: Sob Cze 06, 2015 8:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam.
Od czego jest prawo.


Musi być egzekwowane.
Życzę powodzenia

_________________
ból pleców
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sansei
Prawa ręka Admina


Dołączył: 27 Lis 2008
Posty: 1020

PostWysłany: Wto Cze 09, 2015 6:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tu nie jest miejsce do składanie donosów, proszę napisać do właściwego terenowo inspektora, choć nie wiem czy to bardziej pod Inspekcję Ochrony Środowiska nie podpada...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum sanepid.forumoteka.pl Strona Główna -> Co i jak z załatwić w sanepidzie... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Szybka odpowiedź
Użytkownik:
Wynik działania: 4+2 =


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum