Forum sanepid.forumoteka.pl Strona Główna sanepid.forumoteka.pl
forum pracowników Państwowej Inspekcji Sanitarnej
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Odbiór sanepidu.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum sanepid.forumoteka.pl Strona Główna -> Co i jak z załatwić w sanepidzie...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
piter2009
User


Dołączył: 10 Wrz 2014
Posty: 2

PostWysłany: Sro Wrz 10, 2014 5:58 pm    Temat postu: Odbiór sanepidu. Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich....

Potrzebuję informacji, czy w przypadku kiedy przejmuje lokal gastronomiczny (pizzeria-tylko dowóz), który jeszcze przed przejęciem przez moją osobę miał już odbiór sanepidu, to czy powinienem sie zgłosić do sanepidu jako juz nowy właściciel. Zaznaczam, że jest to ten sam lokal.
pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
piter2009
User


Dołączył: 10 Wrz 2014
Posty: 2

PostWysłany: Sro Wrz 10, 2014 11:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozumiem Pania jak najbardziej, że "można zobaczy". Tylko nie na taką odpowiedż czekałem, interesuje mnie jak regulują to przepisy.

pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mona
Forumowy wymiatacz


Dołączył: 29 Cze 2010
Posty: 149

PostWysłany: Pon Paź 06, 2014 6:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak przejmuje pan samochód, to zgłasza się pan jako nowy właściciel i opłaca rejestrację, czy nie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Piotr Jankowski
User


Dołączył: 31 Lip 2015
Posty: 1

PostWysłany: Sob Sie 01, 2015 9:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

piter2009 napisał:
... interesuje mnie jak regulują to przepisy.

pozdrawiam


Wprawdzie odgrzewany kotlet, ale może komuś się przyda.
Przepisy mówią tyle, że należy wystąpić z wnioskiem o zmianę danych w rejestrze ewentualnie z wnioskiem o zatwierdzenie zakładu. Jeżeli nie będzie Pan zmieniał nic poza strukturą właścicielską to najprawdopodobniej wystarczy sam wniosek o zmianę danych. - art. 64 ustawy o bezpieczeństwie żywności i żywienia.
Niemniej jednak kontakt z Sanepidem jest konieczny w tej czy innej formie, do czego zresztą zachęcam, bo wszystko dokładnie wyjaśnią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum sanepid.forumoteka.pl Strona Główna -> Co i jak z załatwić w sanepidzie... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Szybka odpowiedź
Użytkownik:
Wynik działania: 2+1 =


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum