Forum sanepid.forumoteka.pl Strona Główna sanepid.forumoteka.pl
forum pracowników Państwowej Inspekcji Sanitarnej
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Badania sanepidowskie na stażu

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum sanepid.forumoteka.pl Strona Główna -> Co i jak z załatwić w sanepidzie...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
xxx
Gość





PostWysłany: Sro Mar 02, 2016 3:06 pm    Temat postu: Badania sanepidowskie na stażu Odpowiedz z cytatem

Witam.

Odbywałam pół roczny staż w salonie kosmetycznym, na początku stażu pracodawca ma obowiązek skierować stażystę na badania lekarskie, jednak takiego skierowania nie otrzymałam. Przez cały staż miałam kontakt z klientem i wykonywałam zabiegi bez podbitych badań lekarskich. Czy można gdzieś to zgłosić, aby pracodawca poniósł tego konsekwencje?
Powrót do góry
Gość






PostWysłany: Wto Mar 22, 2016 1:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proponuję zglosić informacje w formie pisemnej swojem u opiekunowi stażu w zakładzie którym odbywasz staż, (w ramach przypomnienia), możesz zgłosić to w UP u osób któe zajmują się stażem, oni również będą naciskać na twojego pracodawcę. Potem pozosaje inspekcja pracy, sanepid, , po tych kontrolach pracodawca na 100% wysle cię na badania ewentualnie nigdy nie otrzyma stażysty z UP Wink
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum sanepid.forumoteka.pl Strona Główna -> Co i jak z załatwić w sanepidzie... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Szybka odpowiedź
Użytkownik:
Wynik działania: 4+3 =


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum