Forum sanepid.forumoteka.pl Strona Główna sanepid.forumoteka.pl
forum pracowników Państwowej Inspekcji Sanitarnej
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

diagności laboratoryjni w sanepidzie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum sanepid.forumoteka.pl Strona Główna -> Forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
barsi19
User


Dołączył: 24 Cze 2021
Posty: 5

PostWysłany: Czw Cze 24, 2021 9:01 am    Temat postu: diagności laboratoryjni w sanepidzie Odpowiedz z cytatem

Hej wszystkim Wink mam takie pytanie czy sa tu osoby pracujace w Sanepidzie na stanowisku diagnosty w laboratorium / jesli tak to jak ma sie sprawa z diagnostami po podyplomówce, jest wam ona liczona jako podstawa do asystenta czy nie? Z góry dzieki za odpowiedzi Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ancykrys
Semi-pro User


Dołączył: 23 Sty 2020
Posty: 28

PostWysłany: Czw Cze 24, 2021 12:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co to znaczy podstawa do asystenta? Ja teraz zostałam asystentem za przepracowany okres pracy nie było mowy o podyplomowce????
_________________
Ancykrys
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barsi19
User


Dołączył: 24 Cze 2021
Posty: 5

PostWysłany: Czw Cze 24, 2021 1:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="Ancykrys"]Co to znaczy podstawa do asystenta? Ja teraz zostałam asystentem za przepracowany okres pracy nie było mowy o podyplomowce????[/quote]

U nas żeby dostać asystenta oprócz przepracowanych lat trzeba mieć skończone jakieś studia podyplomowe, ale niektórzy uważają że studia podyplomowe z analityki analitycznej dające tytuł diagnosty laboratoryjnego to nie to samo bo dają nam tytuł zawodowy, czy w innych sanepidach też tak jest ? Studia podyplomowe to studia podyplomowe... Ale niektórzy uważają inaczej...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mona
Forumowy wymiatacz


Dołączył: 29 Cze 2010
Posty: 149

PostWysłany: Nie Lip 25, 2021 6:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widać niby jeden kraj, a w każdej Stacji inaczej.
U nas są młodsi asystenci ze stażem 20 lat.
To w ubiegłym wieku awansowało się na asystenta, a potem starszego asystenta, po "wypracowaniu stażu".
Chyba już od 30 lat konieczne jest ukończenie studiów podyplomowych.
Zabawne, że jak na nie uczęszczałam, to były osoby które równolegle robiły studia podstawowe i podyplomowe.
Była taka możliwość.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum sanepid.forumoteka.pl Strona Główna -> Forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum